Sportas

2017.08.14 18:45

C. Ronaldo sulaukė griežtos Ispanijos futbolo federacijos bausmės

DELFI.lt 2017.08.14 18:45

Ispanijos futbolo federacija Madrido „Real“ puolėjui Cristiano Ronaldo skyrė net penkerių rungtynių diskvalifikaciją už teisėjo pastūmimą sekmadienio Supertaurės pirmame mače su „Barcelona“.  

„Real“ žvaigždė rungtynėse pasirodė antrajame kėlinyje po keitimo 58 min. Jo įvartis 80 min. Madrido klubą išvedė į priekį (2:1), tačiau jau po poros minučių portugalas buvo priverstas palikti aikštę. Džiaugdamasis įvarčiu puolėjas nusimovė marškinėlius, o tai pagal FIFA taisykles baudžiama geltona kortele. 82 min. C. Ronaldo griuvo „Barcelonos“ baudos aikštelėje, tačiau teisėjas Ricardo De Burgosas Bengoetxea neįžvelgė Samuelio Umtiti pražangos ir portugalui už vaidybą parodė geltoną kortelę, o tai reiškė futbolininko pašalinimą iš aikštės.

Supykęs portugalas prieš palikdamas aikštę stumtelėjo teisėją į nugarą. Už kontaktą su teisėju C. Ronaldo paskirta papildoma ketverių rungtynių diskvalifikacija.

Portugalas praleis ne tik atsakomąsias Supertaurės rungtynes trečiadienį, bet ir keturis pirmuosius Ispanijos čempionato susitikimus. Tiesa, C. Ronaldo gali per 10 dienų pateikti apeliaciją. Pirmą Supertaurės mačą Barselonoje 3:1 laimėjo Madrido „Real“. Naujasis „Primera“ sezonas startuoja šį savaitgalį.