Sportas

2017.08.14 14:05

Lietuvos šokėjams – penkios poros medalių iš prestižinių varžybų Vokietijoje

LRT.lt 2017.08.14 14:05

Šeštadienį Vokietijos mieste Štutgarte baigėsi penkias dienas vykusios prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships 2017”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Kaip praneša Lietuvos sportinių šokių federacija, „Grand Slam” kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė penktą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o antrą vietą užėmė Simone Segatori ir Annette Sudol iš Vokietijos. Finale šoko dar dvi poros – viena iš Rusijos ir viena iš Vokietijos.

Varžybose dalyvavo 242 poros.

Atviroje jaunimo 10-ies šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) taip pat laimėjo bronzos medalius.

Grupėje geriausiai pasirodė Semenas Kržanovskis ir Elizaveta Lykhina iš Rusijos, o antra vieta atiteko rumunams Vladislavui Untu ir Polinai Baryšnikovai. Finale šoko dar dvi Rusijos ir viena Anglijos pora.

Grupėje varžėsi 65 poros.

Atviroje suaugusiųjų A klasės standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” – „Editos Daniūtės šokių studija”).

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Kinijos Liaudies Respublikos atstovai Xin Yu ir Wei Liu, o trečią vietą užėmė Guang Yang ir Wanwan Chen, taip pat iš Kinijos Liaudies Respublikos. Finale varžėsi dar dvi šios šalies poros bei šokėjai iš Italijos.

Varžybose dalyvavo 88 poros.

Atviroje jaunučių II standartinių šokių grupėje Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”) laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Maksimas Terešinas ir Uliana Zelikovskaja, o trečia vieta atiteko Andrejui Starikovui ir Arinai Galdkikh, taip pat iš Rusijos. Finale šoko dar trys poros iš Moldovos.

Grupėje varžėsi 62 poros.

Atviroje jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Kūra ir M. Batutytė pateko į finalą ir užėmė septintą vietą.

Šios grupės laimėtojais tapo Rumunijos atstovai Razvanas Andrei Zaharia ir Ana Maria Tarzianu, antrą vietą užėmė M. Terešinas ir U. Zelikovskaja, o bronzos medalius laimėjo rusai Nikita Kulpinas ir Ksenia Pečeritsina. Finale varžėsi dar dvi poros iš Rumunijos ir viena iš Ukrainos.

Varžybose dalyvavo 68 poros.

Pirmąjį medalį šiose varžybose Lietuvai padovanojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), kurie pirmąją varžybų dieną – antradienį, profesionalų lygos standartinių šokių grupėje užėmė antrą vietą.