Sportas

2017.08.11 13:00

Kuršių nerijos regatoje netrūksta nei gero oro, nei humoro

„Viskas vyksta taip, kaip planuota, t.y. labai gerai. Manėme, kad bus prastesnių orų, Dievas su mumis, aš manau, kad visų nuotaika labai gera, puikūs koncertai ir, žinoma, labai rimtai organizuotos lenktynės. Kol kas visi labai geros nuotaikos“, – apie įpusėjusią 50-ąją Kuršių marių regatą kalba Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis. 

Buriuotojas prisipažįsta tikėjęsis daugiau dalyvių iš užsienio, bet dėl Europos čempionato, vykusio prieš dvi savaites, ne visi kviesti dalyviai atvyko.

Regatoje dalyvauja ir nuotaikingai nusiteikęs aktorius Giedrius Savickas.

„Kiekvienas menininkas yra „paplaukęs“ ir jis turi paplaukti gyvenime tam, kas jis tikrai būtų „paplaukęs“. Turiu dokumentą (leidžiantį būriuoti – red. past.), be kurio manęs čia nebūtų priėmę“, – juokauja G. Savickas.

Kuršių marių regatoje dalyvaujantis TV laidų vedėjas Arūnas Valinskas pasakoja savo studentavimo laikotarpiu dirbęs gelbėtoju Nidoje, tada jis ir pradėjo būriuoti. Televizijos veidas prisipažino, kad jam malonu matyti, jog buriavimas sudomina ir kitoms, ne buriavimo sritims priklausančius žmones, pavyzdžiui, G. Savicką ar Mindaugą Stasiulį.

Išsamiau – įraše.