2017.08.08 09:50

Lenkijos kūjo metikė A. Wlodarczyk trečią kartą tapo pasaulio čempione

ELTA2017.08.08 09:50

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų kūjo metimo varžybas pirmadienį laimėjo dukart olimpinė čempionė lenkė Anita Wlodarczyk.

31-erių metų Lenkijos lengvaatletė finale kūjį numetė 77 m 90 cm ir trečią kartą pasidabino planetos pirmenybių aukso medaliu.

Antrąją vietą užėmė kinė Zheng Wang (75 m 98 cm), trečiąją – kita Lenkijos atstovė Malwina Kopron (74 m 76 cm).

Moterų trišuolio rungtyje triumfavo venesuelietė Yulimar Rojas. Ji finale nušoko 14 m 91 cm ir 2 cm aplenkė antrąją vietą užėmusią kolumbietę Caterine Ibarguen.

Venesuelos atstovai planetos pirmenybių auksą iškovojo pirmą kartą istorijoje.

Trečiąją vietą užėmė kazachė Olga Rypakova (14 m 77 cm).

Lietuvė Dovilė Dzindzaletaitė (13 m 97 cm) atrankoje tarp 26 dalyvių buvo 15-a.

Moterų 1500 m bėgime aukso medalį iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių čempionė Kenijos atstovė Faith Chepngetich Kipyegon (4 min. 2,59 sek.).

Sidabro apdovanojimas atiteko amerikietei Jennifer Simpson (4.02,76), o bronzos – Pietų Afrikos Respublikos bėgikei Caster Semenya (4.02,90).

Vyrų 110 m barjerinio bėgimo rungtį laimėjo jamaikietis Omaras McLeodas (13,04 sek.). Antras finišavo rusas Sergejus Šubenkovas (13,14 sek.), trečias – vengras Balazsas Baji (13,28 sek.).