Sportas

2017.08.06 22:42

Pasaulio čempionate debiutavusi ieties metikė L. Jasiūnaitė į finalą nepateko

ELTA 2017.08.06 22:42

Lietuvos atstovė Liveta Jasiūnaitė nepateko į Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio lengvosios atletikos čempionato moterų ieties metimo rungties finalą.

23-ejų metų planetos pirmenybių debiutantė atrankos varžybose sekmadienį ietį numetė 55 m 80 cm ir A grupėje užėmė 14-ąją vietą. Sėkmingiausias buvo trečiasis lietuvės bandymas. Pirmuoju mėginimu ji įrankį numetė 50 m 51 cm, o antruoju – 55 m 5 cm.

„Pagal rezultatą matosi, kad nelabai kas pavyko. Nežinau, ką komentuoti. Prieš trečią bandymą mintyse galvojau, kad nenoriu laukti dvejų metų ir norėjau šiandien padaryti“, – kalbėjo L. Jasiūnaitė.

Į pasaulio čempionatą L. Jasiūnaitė pateko gavusi vardinį kvietimą, tad prieš varžybas jos rezultatas tarp 31 dalyvės buvo prasčiausias. Sportininkė džiaugėsi atmosfera ir galimybe išbandyti jėgas su geriausiomis pasaulio ieties metikėmis.

„Viskas stadione „faina“, didelis stadionas, daug žmonių, tik gal prie to neįpratusi, todėl buvo šiek tiek keista“, – sakė lietuvė.

Lietuvos komandai, savo sąskaitoje jau turinčiai disko metiko Andriaus Gudžiaus aukso medalį, pasaulio lengvosios atletikos čempionatas tik įsibėgėjo. Savų startų dar laukia šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, ieties metikas Edis Matusevičius, disko metikė Zinaida Sendriūtė, ėjikai Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaičiukevičiūtė, Monika Vaiciukevičiūtė, Marius Žiūkas, Arturas Mastianica bei 800 m bėgsianti Eglė Balčiūnaitė.