Sportas

2017.08.04 18:48

Irkluotojams iki pusfinalio pritrūko vienos pozicijos

LRT.lt2017.08.04 18:48

Penktadienį pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionate startavo 8 Lietuvos įgulos, 3 iš jų buvo labai arti kelialapių į pusfinalį, tačiau jų pelnyti nepavyko, skekbia federacija.

Ketvirtfinalyje vienodas likimas – 4 vieta, kai į pusfinalį pateko geriausios trys – ištiko abi mūsų porines divietes ir vienvietę irkluojančią Eglę Bezzubovaitę.

Titas Mašanauskas ir Paulius Černevičius distanciją įveikė per 6 min. 41,24 sek. Viktorija Vareikaitė ir Ieva Medelinskaitė – per 7 min. 30,6 sek., o E. Bezzubovaitė – per 7 min. 59,42 sek

Vaikinų ketvirtfinalyje vienvietę irklavęs Kasparas Keršanskas (7.44,4) šį kartą savo plaukime liko šeštas.


Visi ketvirtfinalyje dalyvavę Lietuvos irkluotojai tęs kovą pusfinaliuose dėl vietų C ir D finaluose. Kitos mūsų komandos šiandien dalyvavo paguodos plaukimuose, bet sėkmės pritrūko ir juose.

Pavienio irklo dvivietę irkluojantys Dovydas ir Domantas Stankūnai (distancija įveikta lygiai per 7 sek.) užėmė 4-ąją vietą, o keturvietei be vairininko vadovaujantys Paulius Antanavičius, Algirdas Staškevičius, Augustinas Jankevičius, Valdas Venckus (6.39,5) liko penkti ir taip pat tęs kovą dėl vietų C arba D finaluose.

Porinėms keturvietėms po paguodos plaukimų pusfinaliuose dalyvauti neteks. Paulius Lukšas, Martynas Vaitkevičius, Gvidas Nienius ir Mantas Linkevičius (6.20,45) savo plaukime liko šešti ir dar dayvaus C finale, o ketvirtos finišavusios Monika Daugirdaitė, Evelina Butrimavičiūtė, Laurita Nemeravičiūtė ir Raminta Morkūnaitė (6.56,19) jau baigė pasirodymą čempionate – merginoms atiteko galutinė 13 vieta.

Vienintele Lietuvos įgula, patekusia į pagrindinį pusfinalį, tapo dar ketvirtadienį tai padariusios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė (dvivietė be vairininko). Dėl kelialapio į A finalą jos kovos šeštadienį 11 val. 5 min. pirmajame pusfinalio plaukime (į A finalą pateks pirmosios 3 vietos).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.