Sportas

2017.08.03 22:28

Rokiškyje prasideda vasaros ralio fiesta

ELTA 2017.08.03 22:28

Jau rugpjūčio 4-5 dienomis Rokiškyje įvyks dvi dienas truksianti vasaros ralio fiesta „Samsonas Rally Rokiškis“. Varžybose startuos per 70 ekipažų, kurių sąraše galima rasti dalyvių iš 13 šalių. Sportininkai čia varžysis ketvirtame Lietuvos ralio čempionato ir „Baltic Rally Trophy“ etape.

Ketvirtadienį Rokiškyje jau buvo galima justi ralio savaitgalio šurmulį. Ryte ekipažai skubėjo į administracinę komisiją, kur baigė visus registracijos varžyboms formalumus, o vėliau savo automobilius pristatė techninei komisijai.

Nuo popietės iki vėlyvo vakaro vykusiame techniniame patikrinime sudalyvavo ne visi ekipažai. Kai kurios komandos nusprendė savo techniką komisarams pristatyti penktadienį ryte.

Techninės komisijos metu tikrinami ne tik automobiliai, jų atitikimas nustatytoms klasėms, bet ir saugumo įranga, šalmai, kombinezonai.

Rokiškio ralio varžybos prasidės penktadienį. 15.20 val. numatytas iškilmingas ralio atidarymas, o 15.40 prasidės pirmasis greičio ruožas. Pirmąją dieną vyks keturi greičio ruožai. Antrąją - dar aštuoni. Iškilminga apdovanojimų ceremonija Rokiškio dvare numatyta 20.30 val.