Sportas

2017.08.02 23:35

„Trakų“ treneris: žaidimas tokiame karštyje reikalaus super charakterio

ELTA 2017.08.02 23:35

„Trakų“ futbolo klubo vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka prieš Europos lygos trečiojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su Titovo „Škendija“ (Makedonija) ekipa teigė, kad jo auklėtinių laukia sunki kova.

„Tikrai nemanau, kad turime labai gerai žaisti pirmas penkiolika minučių, tokiose rungtynėse privalome labai gerai žaisti visas rungtynes, nepriklausomai nuo to, kiek jos truks: 90 minučių, 120 ar su 11 m baudinių serija“, – sakė O. Vasilenka, kuris su komanda tiesioginiu reisu iš Minsko Makedoniją pasiekė trečiadienio vidurdienį.

Vos lėktuvui nusileidus Makedonijoje, termometrų stulpeliai rodė net 40 laipsnių karštį. Rungtynių metu numatomi 36 laipsniai.

„Iš tikro, čia labai karšta ir nėra kuo kvėpuoti. Žaidimas tokiame karštyje reikalaus super charakterio, tačiau aš nesijaudinu, mūsų žaidėjai jį turi. Mes stiprūs savo širdimi ir tikrai niekas nepasiduos. Nesiruošiame galvoti, kas buvo Vilniuje, mums rezultatas 0:0, todėl norėdami laimėti, turime žaisti savo žaidimą“, – kalbėjo „Trakų“ vyriausiasis treneris.

Paklaustas, ką keis, lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, strategas akcentavo žaidėjų koncentraciją.

Rungtynes su „Škendija“ komanda „Trakai“ žais ketvirtadienį 18 valandą. Pirmąjį susitikimą Vilniuje Lietuvos vicečempionai laimėjo 2:1.