Sportas

2017.08.02 20:27

Krepšinio ir futbolo rinktinės tarpusavyje rungtyniavo Palangoje

LRT.lt 2017.08.02 20:27

Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės. Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija, rašoma pranešime spaudai.

Renginio metu krepšininkai ir futbolininkai varžėsi mušdami 11 metrų baudinius bei mėtydami tritaškius. Vėliau sportininkai išbandė jėgas spirdami nuo aikštės vidurio į tuščius vartus bei mesdami nuo krepšinio aikštelės vidurio.

Geriausiai rungtyse sekėsi buvusiam futbolo rinktinės puolėjui Andriui Veličkai, Jonui Mačiuliui bei naujajam krepšinio rinktinės kapitonui Mantui Kalniečiui – A. Velička vienintelis pataikė į krepšį nuo aikštės vidurio, o M. Kalnietis ir J. Mačiulis abu taikliai smūgiavo į vartus nuo vidurio atžymos.

„Šiuo metu intensyviai rengiamės „Eurobasket 2017“, bet tokie renginiai kaip šis yra puiki pramoga ir padeda prasiblaškyti. Buvo labai smagu pabendrauti su futbolininkais ir draugiškai pasivaržyti bei pažiūrėti kas kur geriau jaučiasi – ar krepšininkai futbolo aikštelėje, ar futbolininkai krepšinio aikštelėje“, – sakė nacionalinės krepšinio rinktinės kandidatas J. Mačiulis.

Lietuvos futbolo rinktinei atstovavo treneris Edgaras Jankauskas bei esami ir buvę žaidėjai Georgas Freidgeimas, Andrius Velička, Arminas Narbekovas, Tomas Ražanauskas. Renginyje dalyvavo Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis bei kandidatai Mantas Kalnietis, Rokas Giedraitis, Jonas Mačiulis, Edgaras Ulanovas.

„Eurobasket 2017“ prasidės rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 d. Lietuvos futbolo rinktinė LFF stadione susitiks su Škotijos rinktine, o spalio 8 d. susikaus su Anglijos futbolininkais.