Naujienų srautas

Sportas2017.08.08 16:14

Nerimas Lietuvos rinktinėje: dėl traumos D. Adomaitis gali netekti svarbaus snaiperio

Septyniolika Lietuvos rinktinės kandidatų pagal Evaldo Kandratavičiaus švilpuką palengva bėgiojo Palangos stadione. Tačiau Marius Grigonis negalėjo prisijungti prie šios šaunios kompanijos. O jo šypsena slėpė nerimą – 15min.lt žiniomis, jis dėl traumos gali neišvykti į Europos čempionatą.

M. Grigonį užribyje paliko traumuota čiurna, kurią snaiperis susižeidė treniruodamasis nacionalinės komandos stovykloje.

15min.lt žiniomis, situacija kelia nerimą, nes dėl traumos žaidėjui gali tekti praleisti Europos pirmenybes.

Tiesa, M. Grigonis su nacionalinės komandos gydytojais dar tikisi sulaukti optimistiškesnių tyrimų rezultatų. Sumažėjus tinimui, bus atlikti papildomi tyrimai, po kurių situacija turėtų būti aiškesnė.

15min.lt žiniomis, per savaitę išaiškės, ar M.Grigonis spės atsistoti ant kojų ir tęsti pasiruošimą Europos pirmenybėms.

Vilčių dar yra.

23 metų krepšininkas pernykštę vasarą nelauktai prasibrovė į olimpinį rinktinės dvyliktuką ir žaidė Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Į nacionalinę komandą šiemet neatvykus Renaldui Seibučiui, M. Grigoniui buvo prognozuojama vieta galbūt ir starto penkete.

Tačiau su Berlyno ALBA sutartį sudariusio taikliarankio gynėjo planus keičia trauma.

Laimei, D. Adomaitis turi platų pasirinkimą gynėjų grandyje – M. Grigonį galėtų pakeisti Artūras Milaknis, Martynas Gecevičius, galbūt Mindaugas Girdžiūnas su Adu Juškevičiumi.

Tiesa, M. Grigonis pasižymi ne tik snaiperio savybėmis, bet ir patikima gynyba, o tokiu universalumu abiejose aikštės pusėse bendražygiai jam neprilygsta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi