Sportas

2017.07.30 17:21

Į rinktinės stovyklą atvykęs D. Motiejūnas garsiai apie rinktinės tikslus nekalba

basketnews.lt 2017.07.30 17:21

Šeštadienio vakare prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės prisijungęs Donatas Motiejūnas sekmadienio ryte jau liejo prakaitą bendroje treniruotėje su komanda. Krepšininkai pasiskirstę į dvi grupes dirbo tiek treniruoklių, tiek krepšinio salėse.

Motiejūnas, išklausęs vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio nurodymus, kartu su komandos draugais šlifavo pirmuosius derinius ir po pratybų davė išskirtinį interviu www.musukrepsinis.lt

– Kokie įspūdžiai po pirmosios treniruotės? 

– Savijauta tai nebloga. Truputį trūksta miego, nes praėjusią naktį tik tris valandas miegojau ir šiuo metu tai tikriausiai yra didžiausias faktorius mano savijautai, reikia laiko adaptuotis. Sportuojant laikas greičiau prasisuka, tai tikiuosi, kad tai ilgai neužtruks.

Treniruotė nebuvo per ilga, padirbėjome tiek krepšinio aikštelėje, tiek treniruoklių salėje. Treneris parodė, kokia yra žaidimo vizija ir mane pradėjo įvedinėti į tai, todėl, manau, vakarinė treniruotė bus jau intensyvesnė ir pereisime prie žaidybinių elementų.

– Ar tenkina ta išsakyta vizija?

– Mane tenkina, aš prisitaikysiu, esu žaidėjas kuris gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos ir bandysiu daryti tai, ko treneris iš manęs reikalaus ir ko komandai reikės.

– Sportavai individualiai, socialiniuose tinkluose matėme, kad daug prakaito išliedavai, kaip jautiesi fiziškai?

– Matote, čia plius dvidešimt, o aš prie plius keturiasdešimt lauke laksčiau, tai manau, kad man tas padės bei mano forma turėtų būti gera ir įvykus adaptacijai forma turėtų būti dar geresnė.

– Kaip pats vertini rinktinės tikslus, kaip manai ko galima tikėtis?

– Aš manau, kad dabar nereikia fantazuoti apie medalius, bet paprasčiausiai sirgti, tikėti, žiūrėti kiekvienas rungtynes, lyg jos būtų paskutinės ir matysime kas atsitiks. Turiu omenyje, kad Lietuvos krepšinio rinktinė daugiausia laimi tuomet, kai iš jos niekas daug nesitiki, taip, kad geriau per daug nesitikėti ir tada gal nebus per daug nusivilta.

Donato Motiejūno interviu: