Naujienų srautas

Sportas2017.07.29 18:36

Lietuvos beisbolo rinktinė pateko į Europos elitą

ELTA 2017.07.29 18:36

Lietuvos vyrų beisbolo rinktinė triumfavo Europos čempionato B diviziono antrosios grupės turnyre Lenkijoje ir ne tik pirmą kartą istorijoje pakilo į aukščiausią divizioną, bet ir įgijo teisę kovoti dėl patekimo į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.

Turnyro finale lietuviai šeštadienį net 8:3 nugalėjo prieš dvejus metus vietą Europos čempionato elite praradusią Rusijos komandą.

Po pirmųjų keturių kėlinukų rezultatas buvo lygus 0:0, bet penktajame kėlinyje fantastiškai puolime žaidę lietuviai pelnė net penkis taškus iš eilės. Nors rusai atsakė viena sėkminga ataka, šeštajame kėlinyje lietuviai vėl susigrąžino penkių taškų pranašumą. Dar du taškus lietuviai pridėjo paskutiniame, devintajame, kėlinyje. Vėliau tuo pačiu atsakė ir rusai, bet tai jų neišgelbėjo.

Lietuvos rinktinei du taškus pelnė 42-ejų metų Evaldas Žarkaitis, po vieną – kitas veteranas, 45-erių metų Aivaras Jacyna, Vidmantas Kolduba, Edvardas Matusevičius, Andrius Polikaitis, Andrius Stravinskas ir Marijus Dargis.

Grupės varžybose Lietuvos beisbolininkai rusus nugalėjo 11:10.

2019 metais vyksiančiame Europos čempionate dalyvaus 12 komandų. Jame bus kovojama ir dėl vietos 2020 metų olimpinėse žaidynėse.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi