Sportas

2017.07.27 15:13

A. M. Villaras atsistatydino iš UEFA viceprezidento pareigų

BNS 2017.07.27 15:13

Europos futbolo federacijų asociacija (UEFA) pranešė, kad iš jos viceprezidento pareigų atsistatydino dėl įtarimų korupcija sulaikytas Ispanijos futbolo federacijos vadovas Angelis Maria Villaras.

Anksčiau ketvirtadienį buvo pranešta apie A. M. Villaro atsistatydinimą iš Europos futbolo federacijų asociacijos (UEFA) viceprezidento pareigų.

Susikompromitavęs A. M. Villaras iš tarptautinio futbolo traukiasi po beveik trijų dešimtmečių karjeros, per kurią iškilo į antrą pagal rangą renkamą FIFA postą. Jis buvo svarbiausias iš aštuonių FIFA prezidento Gianni Infantino pavaduotojų.

A. M. Villaras praėjusią savaitę Ispanijoje buvo sulaikytas dėl įtarimų korupcija, susijusia su jo užimamomis šalies futbolo federacijos prezidento pareigomis.

Tarp keturių areštuotų pareigūnų yra ir jo sūnus Gorka Villaras, buvęs Pietų Amerikos futbolo konfederacijos CONMEBOL generalinis direktorius.

Anksčiau ketvirtadienį UEFA paskelbė, jog A. M. Villaras trečiadienį pranešė, kad traukiasi „iš UEFA viceprezidento pareigų ir UEFA vykdomojo komiteto“.

UEFA prezidentas Aleksanderas Ceferinas priėmė jo pareiškimą ir „padėkojo už ilgus metus tarnaujant Europos futbolui“.

Pranešime sakoma, kad „atsižvelgus į Ispanijoje vykstantį teismo procesą, daugiau komentarų šiuo klausimu neturime“.