Naujienų srautas

Sportas2017.07.27 20:37

Ketvirtadienio vakarą – D. Rapšio pasirodymas pusfinalyje

Budapešte (Vengrija) vykstančiame Pasaulio plaukimo čempionate 200 metrų nugara rungties pusfinalyje savo jėgas išbandė Danas Rapšys. Lietuvis, antrą kartą per dieną pagerinęs Lietuvos rekordą, pateko į finalą.

Ketvirtadienio rytą vykusiame atrankiniame etape D. Rapšys neturėjo lygių savo plaukime, kuriame pasiekė ir naują Lietuvos rekordą. Bendroje įskaitoje lietuvis pasiekė trečią geriausią rezultatą

Budapešte (Vengrija) vykstančiame čempionate D. Rapšys jau dalyvavo 200 m laisvuoju stiliumi pusfinalyje, tačiau į finalą nepateko.

Ketvirtadienį dėl patekimo į 200 metrų nugara rungties pusfinalį varžėsi ir Giedrius Titenis, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 21-as.

Trečiadienį Budapešte startavo Simonas Bilis ir Andrius Šidlauskas bei į pusfinalius nepateko.

Trumpame baseine pernai gruodį tapęs 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi planetos čempionu, S. Bilis tarp 113 atletų užėmė 43-ią vietą.

Dėl mokslų Jungtinėse Amerikos Valstijose plaukimą pastaraisiais mėnesiais kiek apleidęs S. Bilis šeštadienį startuos ir 50 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje.

20-metis Andrius Šidlauskas, kuris 100 metrų plaukimo krūtine finale sekmadienį užėmė šeštą vietą, varžėsi sau mažiau įprastoje 200 metrų kompleksinio plaukimo rungtyje ir bendroje įskaitoje liko 28-as.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA. Transliacijas Lietuvos teritorijoje galima stebėti ir portale LRT.lt. Numatomus lietuvių startus galite rasti čia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi