Sportas

2017.07.27 21:40

„Trakų“ treneris prieš rungtynes su „Škendija“: mūsų komanda ne prastesnė

BNS 2017.07.27 21:40

„Trakų“ futbolo klubo treneris Olegas Vasilenka kiekvieną Tetovo „Škendija“ (Makedonija) ekipos žaidėją jau yra išnarstęs po siūlelį. Paklaustas apie varžovų stipriąsias puses, treneris pagiria varžovus, tačiau priduria, kad jo komanda nėra prastesnė.

„Į trečią etapą patenka tik geros komandos. Jie žaidžia aktyvų futbolą, mėgsta žaisti ant žemės, sudėtis subalansuota, bet mes rungtynėms pasiruošę, mes žinome kaip žaisime, svarbiausia savo planą bus išpildyti aikštėje. „Trakų“ futbolininkai nebijo iššūkių ir juos priima su didžiausiu malonumu“, – žiniasklaidai kalbėjo O. Vasilenka.

Treneris planuoja ketvirtadienį aikštėje matyti Maksimą Maksimovą, kuris šiandien treniravosi su komanda, tačiau garantijų dar nėra.

„Maksas ruošiasi, tačiau galutinis atsakymas dėl jo žaidimo bus tik rytoj. Tiesa, ar jis žais, ar nežais, mes turime žaidimo planą, kurio stengsimės laikytis. Daug kartų esu kartojęs, kad „Trakuose“ žaidžia dauguma futbolininkų, kurie gali sėkmingai pasirodyti keliose pozicijose”, – teigė O. Vasilenka.

Spaudos konferencijoje dalyvavo ir futbolininkas Vaidotas Šilėnas, kuriam prieš ketverius metus su Vilniaus „Žalgiriu“ yra tekę nukeliauti į ketvirtąjį UEFA Europos lygos etapą.

„UEFA turnyrai Lietuvos klubams yra nemenkas iššūkis, todėl džiaugiamės, kad galime čia dalyvauti. Prieš pirmo etapo kovas mus daugelis nurašinėjo, prieš antrą ratą – taip pat. Spėju, kad ir dabar nesame favoritai, tačiau aš asmeniškai tarp pirmo ir trečio varžovo nematau jokio skirtumo.

Į aikštę eisime maksimaliai susikaupę, kolektyvas prieš kiekvienas rungtynes jaučiasi vis labiau užtikrintas, o tai gali padėti pasiekti ir geresnių rezultatų“, – kalbėjo V. Šilėnas.

Pirmąsias UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynes su „Shkendija“ sostinės LFF stadione “Trakai” žais ketvirtadienį 19.30 val. Atsakomosios rungtynės po savaitės.