Sportas

2017.07.25 17:07

R. Grumbinas: R. Meilutytė plaukia greičiau nei Londone, bet varžovės irgi pagreitėjo

LRT sporto laidų prodiuseris Ramūnas Grumbinas, atidžiai stebintis lietuvių pasirodymus Pasaulio plaukimo čempionate, prieš Rūtos Meilutytės plaukimą 100 m krūtine rungties finale džiaugėsi lietuvės sugrįžimų į plaukikių elitą.

„Praėjusieji metai buvo tokie, kuriuos norėtųsi pamiršti. Jau ir 2015-ieji buvo sunkūs. Dabar Rūta grįžo ir demonstruoja tokius greičius, kokių mes praktiškai ilgą laiką nematėme. Šis vakaras bus labai įdomus, dar vienas išbandymas. Varžovės labai grėsmingos, bet Rūta realiai pretenduoja į medalį“, – įsitikinęs R. Grumbinas.

Pasak pašnekovo, dabar R. Meilutytė plaukia greičiau nei Londono olimpinėse žaidynėse, kur laimėjo auksą, tačiau varžovės irgi pagreitėjo.

„Dabar galbūt mes kalbame ne apie užtikrintą auksą, o labai tikimės bet kokios spalvos medalio. Rūta jau įrodė, kad ji turi potencialo ir gali plaukti dar ilgai, jai dar tik 20 m., o varžovėms – 24–26 m.“ – sako R. Grumbinas.

Visas pokalbis – įraše.

Pasaulio plaukimo čempionatą tiesiogiai transliuoja LRT KULTŪRA ir LRT.lt (Lietuvos teritorijoje). Tiesioginę transliaciją antradienį 18:30 val.–20:50 val. galima stebėti paspaudus šią nuorodą.