Naujienų srautas

Sportas2017.07.22 15:26

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė nepasirodė Europos čempionato finale

Europos čempionė Laura Asdauskaitė-Zadneprosvkienė neturėjo galimybių apginti titulą žemyno pirmenybėse Minske dėl staiga užklupusio viruso.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė lengvai įveikė atrankos varžybas Baltarusijos sostinėje ketvirtadienį, bet šeštadienį finale nepasirodė.

Varžybų išvakarėse jai pakilo temperatūra iki 39 laipsnių, todėl šeštadienį ji liko viename iš Minsko viešbučių.

„Laura sunegalavo labai staigiai, tai labiausiai panašu į virusą, – 15min sakė Minske esantis sportininkės vyras ir treneris Andrejus Zadneprovskis.

Jis penktadienį dar vylėsi, jog 2012 metų olimpinė čempionė spės atsigauti, bet šeštadienio rytas parodė, kad dėl staiga užklupusios ligos iš Europos čempionato teks pasitraukti.

Anksti ryte lietuviai informavo apie tai varžybų rengėjus, kad šie spėtų į finalo dalyvių sąrašą įtraukti atsarginę atletę – atrankos varžybose 37 vietoje likusią ukrainietę Zinaidą Badrak.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė atrankos varžybų A grupėje užėmė šeštąją vietą ir buvo laikoma viena favoričių pirmenybėse Baltarusijoje.

Kitaip būti ir negalėjo – 33 metų sportininkė savo kolekcijoje turi tris Europos čempionės titulus, iškovotus 2012, 2015 ir 2016 metais. Pernai vilnietė buvo stipriausia žemyno pirmenybėse Sofijoje (Bulgarija).

Ir šį sezoną ji jau iškovojo svarbų trofėjų, kai prieš mėnesį pasaulio taurės finale Vilniuje išplėšė sidabro medalį.

„Gaila, nes Laura buvo geroje sportinėje formoje“, – dėl žmoną netikėtai užklupusios ligos apgailestavo A. Zadneprovskis.

Europos čempionate šeštadienį startavo kitos dvi lietuvės: Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė.

Sekmadienį čempionato vyrų finale startuos Justinas Kinderis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi