Naujienų srautas

Sportas2017.07.22 14:51

Palangoje startavo 1006 km lenktynės

ELTA 2017.07.22 14:51

Šeštadienio vidurdienį Palangoje startavo 1006 km lenktynės. Pagrindinis lenktynių organizatorius „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis pakvietė kurorto merą Šarūną Vaitkų, kuriam teko garbė ištarti frazę : „Ponios ir ponai, užveskite variklius!“

Su lenktynių pradžia sporto šventės dalyvius sveikino į lenktynių atidarymo ceremoniją atvykę Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidentas Romas Austinskas, buvęs ilgametis renginio rėmėjas Antanas Zabulis ir kiti su automobilių sportu susiję žmonės.

„Džiaugiuosi, kad nemenkos mūsų daugelio metų pastangos ir įdirbis nenuėjo veltui ir kad šiandien linkime sėkmės jau 18-ųjų jų istorijoje maratoninių lenktynių dalyviams, – lenktynių spaudos centrui, Viešųjų ryšių agentūrai „Visus Bonus“ sakė D. Jonušis. – Esu sakęs ir dabar nebijau pasikartoti, kad šią automobilių sporto šventę laikytume pavykusia, jei Palangos maratono nugalėtojas paaiškėtų paskutiniajame varžybų rate. Išlaikyti intrigą – pagrindinis mūsų, organizatorių, tikslas“.

Jau pirmuosiuose ratuose lenktynes iš pirmosios pozicijos pradėjusi kvalifikacinių varžybų laimėtoja „Exit Palanga by Algirdai“ atsidūrė trečiojoje, o dar po rato – ir ketvirtojoje vietoje, tačiau dar didesnį apmaudą jautė komandos, taip ir neatvairavusios savo automobilių prie starto linijos. Iš treniruočių procesą pradėjusios 41 komandos pagrindinėse varžybose startavo 38 automobiliai.

Pernai dėl avarijos, šiemet dėl gedimų antrų lenktynių iš eilės nepradėjo „Cor Euser“ komanda iš Olandijos. Į varžybas dėl subirusios pavarų dėžės nestojo „Gera dovana“, o dėl „Ford“ variklio gedimo nestartavo ir aštuntąją vietą kvalifikacijoje užėmusi „VDS Racing“ ekipa.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi