Sportas

2017.07.21 16:26

A. Gudaitis nori palikti „Lietuvos rytą“

Artūras Gudaitis nesusilaikė vertindamas savo komandos veiksmus rinkoje. A. Gudaitis prašo „Lietuvos ryto“ jį parduoti. „Lietuvos rytas“ atmetė labai solidų 300 tūkst. eurų pasiūlymą ir nesutiko parduoti 24-erių lietuvio Stambulo „Bešiktaš“ klubui.

210 cm ūgio žaidėjas nebeturi ko slėpti – jis nori išeiti iš „Lietuvos ryto“. „Aš tą jau pasakiau klubo vadovams po sezono. Neturiu, ko slėpti“, – pareiškė A. Gudaitis.

Liepos 20-ąją baigėsi terminas, kai bet kuris NBA ar Europos klubas galėjo savaime išpirkti žaidėjo sutartį už 550 tūkst. eurų. Dabar A. Gudaičio likimas visiškai priklauso nuo „Lietuvos ryto“ malonės. Sostinės klubo vadovai nenori paleisti aukštaūgio, bet A. Gudaitis per žiniasklaidą bando kartoti jiems tai, ką jau sakė ir asmeniniuose pokalbiuose – metas skyryboms.

„Reikia kalbėtis ir kažką sutarti. Galbūt jie perkels šią datą. Manau, abiem pusėms tai naudinga, nes ir jie gaus pinigų. Galima kažką susitarti. Tai skaudi procedūra, bet manau, jog ji neišvengiama“, – įsitikinęs A. Gudaitis. Žaidėjų turgaus langas užsidarinėja ir geriausios bei finansiškai pajėgiausios komandos jau baigia komplektuotis komandas. Tai reiškia, kad A. Gudaičiui gali nebeatsirasti vietos pajėgesnėse ekipose. Tą supranta ir pats vidurio puolėjas.

„Tikėtis kažko daugiau, nei pasiūlė turkai, manau, sunku. Mes nerodome gerų rezultatų. O iš klubų, kurie nerodo gerų rezultatų, nemanau, jog gali gauti tokias milžiniškas išpirkas. 600 tūkstančių nėra realu. Abi šalys gautų naudą – jie gautų pinigus, o aš – išėjimą. Reikia kažką spręsti“, – kartojosi A. Gudaitis.