Sportas

2017.07.21 09:54

Graikijoje tuokiasi Š. Jasikevičius ir A. Douka

15min.lt 2017.07.21 09:54

Nors jiedu ir iki šiol atrodė kaip vyras ir žmona, įteisinti santykius bei prisiekti meilę liudininkų akivaizdoje susiruošė tik dabar. Penktadienį, po 8 metų draugystės, lydimi savo dviejų paaugusių vaikų, Graikijoje tuokiasi Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius (41) ir Anna Douka (30), praneša 15min.

Š. Jasikevičiui ir A. Duokai Graikija itin reikšminga šalis. Iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiaIs viename Atėnų bare, dar būdama studentė, sutiko krepšininką, kai šis žaidė Atėnų „Panathinaikos“ klube. Poros sužadėtuvės irgi įvyko Graikijoje. 2015-ųjų rugpjūtį Šarūnas Annai pasipiršo per atostogas Santorino saloje. Būtent Graikijoje jiedu nusprendė ir susituokti, praneša 15min.

Liepos pradžioje su šeima atostogavęs Maljorkoje, pastarąsias savaites iki pat vestuvių Š.Jasikevičius dirbo vaikų stovykloje Katalonijoje, kurioje treniravosi ir jųdviejų su Anna penkiametis sūnus Lukas. Pati Anna ruošėsi ceremonijai būdama Graikijoje.

15min žiniomis, svečiai į vestuvių šventę pradėjo rinktis dar išvakarėse, į Graikiją atvyko krepšinio pasaulio atstovai iš užsienio šalių ir Lietuvos.

Pasveikinti jaunavedžių atskrido Šarūno tėvai Rita ir Linas Jasikevičiai, brolis Vytenis su šeima.

Bene labiausiai vestuvių švente džiaugiasi poros vaikai. 2012-aisiais gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais pasaulį išvydusi poros dukra Aila taip pat dalyvauja puotoje.

Laiko patikrinta draugystė

Prieš 8 metus užsimezgusiai Šarūno ir Annos draugystei teko patirti visko – ir išsiskyrimą, ir varginančią draugystę per atstumą. Tačiau galiausiai pora nusprendė, kad vienas be kito paprasčiausiai negali.

Šarūnas Jasikevičius yra pasakojęs, kad tuo metu, kai sutiko Anną, visai neseniai buvo išgyvenęs pasibaigusius santykius: santuoką su izraeliete Linor Abargil ir draugystę su Goda Sabutyte. Tad į besimezgančią naują draugystę iš pradžių žiūrėjo atsargiai.

BNS nuotr.

Tačiau netrukus Šarūnas suprato, kad A.Douka yra moteris, su kuria jis nori kurti šeimą. Pora apsigyveno kartu, Anna pastojo.

„Tai buvo pats gražiausias dalykas, kokio galėjau trokšti. Istorinė, bent jau man, diena turėjo išaušti 2010 m. rugsėjo 22-ąją. Tada buvo numatytas Annos gimdymas. Žinojome, kad bus dukrytė, ir aš dėl to džiūgavau. Nepaprastai troškau, kad būtų mergaitė, mano šeimoje nebuvo nė vienos, tad norėjau sulaužyti šią tradiciją. Anna buvo tiesiog nuostabi. Nors ir nėščia, ji nebuvo įsitempusi ir nenorėjo apsunkinti kitų žmonių“, – gražių žodžių negailėjo Šarūnas Jasikevičius autobiografinėje knygoje „Laimėti neužtenka“.

Sūnaus gimimas atnešė ne ką mažiau laimės į jųdviejų šeimą. „Lukas – taip, šį kartą gimė berniukas – taip pat atėjo į šį pasaulį labai greitai. Sūnus. Nuostabu“, – knygoje rašė jis.

Šarūną Anna iš pradžių sužavėjo savo grožiu ir paprastumu. O žengiant kartu gyvenimo keliu, jis suprato pasirinkęs teisingai – jo mylimoji nepriekaištaudavo jam dėl sportininko darbo, buvo be galo kantri ir pasiryžusi visuomet keliauti kartu.

A.Douka yra minėjusi, kad Šarūną atvedus parodyti tėvams, turėjo praeiti kiek laiko, kol jis buvo priimtas į šeimą. „Aišku, kaip ir visose šeimose, mano tėvams buvo siurprizas, kad mano širdies žmogus – kitatautis. Bet po to jie pažino Šarūną, matė, kad aš labai laiminga ir mylima. Niekam nerūpėjo, jis lietuvis ar graikas“, – anksčiau yra pasakojusi Anna. Tiek Šarūno, tiek Annos tėvai su žentu ir marčia dabar itin šiltai bendrauja.

Šarūnas Jasikevičius tituluojamas vienu iš geriausių Europos įžaidėjų. Baigęs krepšininko karjerą 2014-aisiais jis tapo Kauno „Žalgirio“ trenerio Gintaro Krapiko asistentu, o 2016 metais – vyriausiuoju treneriu, su klubu šiemet tapo LKL čempionais. Tiesa, gegužės mėnesį Š.Jasikevičius buvo sulaukęs pasiūlymo tapti klubo „Barcelona“ vyr.treneriu, tačiau liko dirbti Lietuvoje – sutiko su apie 500 tūkstančių eurų atlygiu už sezoną ir tapo visų laikų geriausiai apmokamu „Žalgirio“ treneriu.

BNS nuotr.

Jo išrinktoji Anna – anksčiau yra dirbusi modeliu, rūpinosi naktinių klubų viešaisiais ryšiais. Šiuo metu ji jau ketvirtus metus gyvena Lietuvoje ir, kaip pati yra sakiusi, mokėsi lietuvių kalbos bei bandė priprasti prie kur kas šaltesnio nei gimtojoje Graikijoje oro. Be to, ji – aistringa krepšinio gerbėja. Anną galima sutikti kone kiekvienose „Žalgirio“ rungtynėse.

Ši santuoka Šarūnui Jasikevičiui – antroji. Krepšininkas 2006 metais buvo vedęs tituluotą gražuolę – konkurso „Mis pasaulis 1998“ nugalėtoją Linor Abargil. Santuoka po dvejų metų baigėsi skyrybomis, o pats Šarūnas neslėpė, kad dar prieš tuokiantis turėjo abejonių dėl šių santykių.

2015-aisiais pristatydamas autobiografinę knygą „Laimėti neužtenka“, Šarūnas ištarė: „Ko nepakartočiau gyvenime? Nesiženyčiau“, – turėdamas omenyje skyrybomis pasibaigusią santuoką su L.Abargil. Tačiau akivaizdu, kad Anna Douka ir jųdviejų vaikai Šarūno Jasikevičiaus nuomonę apie oficialią santuoką pakeitė kardinaliai.