Sportas

2017.07.20 20:23

Krepšinio pasiilgęs D. Motiejūnas laukia grįžimo į rinktinę: bilietas jau kišenėje

15min.lt 2017.07.20 20:23

Ketvirtadienį paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinei artėjančiame Europos čempionate padės komandos dar neturintis Donatas Motiejūnas. Krepšininkas savo „Facebook“ paskyroje su gerbėjais pasidalijo žinute.

„Pasiilgau krepšinio, atmosferos arenoje ir progos nugalėti geriausias Europos komandas. Už geros savaitės prisijungsiu prie Lietuvos rinktinės. Lėktuvo bilietai jau kišenėje. Laukiu! Nors treniruotėse prakaitą jau varvinu kibirais. Sukovosim!!! Linkėjimai!“ – pakilia gaida su gerbėjais bendravo Lietuvos rinktinės krepšininkas.

D. Motiejūno sprendimas padėti Lietuvos rinktinei yra itin svarbus ir treneriui Dainiui Adomaičiui bei visiems rinktinės sirgaliams, nes iki šiol sunkiojo krašto puolėjo pozicija rinktinėje kone buvo tuščia. Ir tai vis dar lieka opiausia grandimi.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad vasarą be krepšinio pasirinko praleisti puikų sezoną Eurolygoje sužaidęs Paulius Jankūnas.

Neaiški padėtis ir su kitu ketvirtu numeriu – Domantu Saboniu. Rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis neseniai duotame interviu 24sek negalėjo užtikrinti, kad „Indiana Pacers“ komandai priklausantį D. Sabonį tikrai matysime Lietuvos rinktinėje.