Sportas

2017.07.20 20:05

Į „Neptūną“ sugrįžtantis T. Delininkaitis uostamiestyje žais dvejus metus

DELFI.lt 2017.07.20 20:05

Klaipėdos „Neptūno“ ekipos stovykloje džiugios naujienos – į uostamiesčio klubą po ilgos pertraukos grįžta Europos vicečempionas ir pasaulio prizininkas Tomas Delininkaitis. Su šiuo tituluotu klaipėdiečiu „Neptūnas“ pasirašė dvejų metų sutartį.

35 metų 190 cm ūgio gynėjas gimtojo Klaipėdos „Neptūno“ klubo marškinėlius vilkėjo 2001–2003 m., o vėliau sparčiai kilo karjeros laiptais – rungtyniavo tuomet pajėgiausiose Lietuvos - Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandose, taip pat žinomose užsienio šalių komandose – Mariupolio „Azovmaš“, Kijevo „Budivelnyk“, Mursijos „Murcia“, Salonikų „PAOK“, Čerkasų „Mavry“, Rygos VEF, Atėnų AEK, Konijos „Selcuk Universitesi BK“ ir Retimno „Cretan Kings“ ekipose.

Praėjusį sezoną jis rungtyniavo Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje, kurioje vidutiniškai per 27 minutes įmesdavo po 13,8 taško, atkovodavo 1,6 kamuolio, atlikdavo 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 12,6 naudingumo balo.

„Visada maloniausia atstovauti savo gimtojo miesto komandai, tad apsispręsti nebuvo sunku. Juk Klaipėdoje – mano šeima, vaikai, namai. „Neptūne“ rungtyniavau prieš 14 metų, tačiau šis klubas per pastaruosius metus ženkliai pasikeitė, tą atspindi ir rezultatai. Džiugu, kad klaipėdiečiai dabar jau nuolat kovoja dėl aukščiausių vietų.

Labai norisi prisidėti prie savo gimtojo miesto klubo pergalių. Daug metų norėjau atstovauti „Neptūnui“, tačiau tik girdėdavau, kad manimi domisi, o konkretesnių veiksmų nevyko. Malonu, kad dabartinė „Neptūno“ valdžia yra labai geranoriška, ėmėsi iniciatyvos ir aš vėl esu šios komandos dalimi. „Neptūnas“ visada pasižymėjo tuo, kad šią ekipą sudaro daugiausiai klaipėdiečiai. Tai labai puiku. Mes, klaipėdiečiai, visada su dviguba energija stengiamės ginti savo miesto garbę. Tą bandysime daryti ir toliau“, - pabrėžė T. Delininkaitis.

T. Delininkaitis tapo antruoju „Neptūno“ naujoku – prieš dvi savaites buvo pasirašyta sutartis su Edgaru Želioniu. Kontraktus su ekipa taip pat turi Laurynas Beliauskas, Aidas Einikis, Arūnas Mikalauskas, Matas Jucikas, Mindaugas Kačinas, Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas.

„Neptūno“ vyr. trenerio poste Dainių Adomaitį pakeitė taip pat Vakarų Lietuvos krašto atstovas Kazys Maksvytis.