Sportas

2017.07.20 14:40

„Trakus“ palieka trys futbolininkai

LRT.lt 2017.07.20 14:40

Prieš atsakomąsias UEFA Europos lygos atrankos antrojo etapo rungtynes su „Norrkoping“ „Trakai“ atsisveikino su trimis futbolininkais – Povilu Malinausku, Dariumi Kazubovičiumi ir Luku Kochanausku. Pastarasis nuo šiol vilkės „Kauno Žalgirio“ marškinėlius.

„Visus juos matėme savo komandos dalimi, tačiau traumos padarė savo. Tiek Darius, tiek Povilas ilgam iškrito iš rikiuotės ir į aikštę sugrįš dar negreitai. Luko situacija kiek kitokia – jis futbolo fanatikas. Jam atsirado galimybė žaisti ir jis išvyksta į Kauną. Noriu visiems padėkoti už pastangas, palinkėti būti sveikiems ir pademonstruoti savo gebėjimus aikštėje“, – sprendimą atsisveikinti su trimis futbolininkais komentavo „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

Vakar ekipai buvo pristatytas naujokas – Valentinas Jeriomenko. Šis futbolininkas pateko į tą devynių žaidėjų sąrašą, kurio žaidėjai prieš kelias savaites atsisveikino su „Utenio“ klubu. V. Jeriomenko ketvirtadienį dar nebus registruotas, tačiau sekmadienio rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ jis jau galės padėti riteriams, rašoma komandos tinklapyje.

Ketvirtadienį, 19 val., sostinės LFF stadione „Trakai“ susikaus su „Norrkoping“.