Naujienų srautas

Sportas2017.07.19 10:18

Londono „Chelsea“ pasirašė naują dvejų metų sutartį su treneriu

BNS 2017.07.19 10:18

Anglijos futbolo lygos čempionas Londono „Chelsea“ sudarė naują dvejų metų sutartį su italu treneriu Antonio Conte.

„Esu labai laimingas, pasirašęs naują sutartį su „Chelsea“, – sakė A. Conte. – Dirbome itin sunkiai mūsų pirmaisiais metais, kad pasiektume kažką nuostabaus, kuo aš labai didžiuojuosi. Dabar turime dirbti dar stipriau, kad išsilaikytume viršūnėje.“

47 metų italas pernai iškart nuvedė „mėlynųjų“ komandą į Anglijos čempionų sostą.

Praėjusį sezoną jo komanda laimėjo 30 rungtynių, tarp kurių buvo ir trylikos pergalių serija – tai buvo klubo rekordas. A. Conte taip pat atvedė klubą į FA taurės finalą, nors ten „Chelsea“ buvo nugalėta „Arsenal“ klubo.

A. Conte giriamas Anglijoje, nes sugebėjo prikelti klubą, kuris prieš tai sezoną pabaigė dešimtas. Griežtos ir sunkios pratybos laikomos tokio pagerėjimo priežastimi, o taip pat ir trijų žaidėjų išsidėstymas gynybos centre – šią taktiką jis rinkdavosi ir dirbdamas „Juventus“.

A. Conte pasirašė trejų metų sutartį praėjusią vasarą, per kurią treniravo Italijos rinktinę Europos čempionate. Šiame naujame kontrakte buvusiam „Juventus“ treneriui numatytos geresnės sąlygos, o ne pratęsimas.

„Šis naujas kontraktas yra įrodymas, kad mes tikime, jog jis gali tęsti sėkmingą darbą vietos čempionate, o taip pat Čempionų lygoje, į kurią mes grįžtame šiais metais“, – sakė „Chelsea“ direktorė Marina Granovskaja.

Pasirengimą sezonui „Chelsea“ pradės turu Azijoje, kur žais su Londono „Arsenal“, Miuncheno „Bayern“ ir Milano „Inter“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi