Sportas

2017.07.18 10:49

D. Motiejūnas atsidūrė NBA vicečempiono „Cavs“ akiratyje

15min.lt 2017.07.18 10:49

Donatas Motiejūnas atsidūrė NBA vicečempiono „Cleveland Cavaliers“ akiratyje. Tokią informaciją šiomis dienomis skelbia kai kurie šaltiniai Jungtinėse Valstijose.

Kol kas gana vangiai tarpsezonyje dirbantis Klivlando klubas, panašu, jog pradėjo dairytis pastiprinimo.

26 metų 213 cm ūgio lietuvis jau anksčiau užtikrino, jog į „New Orleans Pelicans“, kuriame baigė praėjusį sezoną, tikrai nesugrįš.

Į lietuvį vis dažniau krypta Europos krepšinio sunkiasvorių akys, bet pats krepšininkas karjerą vis dar norėtų tęsti stipriausioje planetos lygoje.

Pirmadienio vakarą iš Graikijos atskriejo žinia, kad D. Motiejūną savo gretose norėtų matyti Atėnų „Panathinaikos“ klubas, tačiau 24sek žiniomis, kol kas graikai nei su lietuviu, nei su jo atstovais nebendravo.

Beveik panašiu metu kitapus Atlanto pranešta, jog puolėjas atsidūrė „Cavs“ akiratyje.

Anot pranešimų, be lietuvio LeBrono Jameso komanda domisi dar dviem laisvaisiais agentais Tony Allenu ir Michaelu Beasley.

Praėjusį sezoną D. Motiejūnas „Pelicans“ gretose sužaidė 34 rungtynes, per kurias vidutiniškai rungtyniavo 14 minučių, pelnė 4,4 taško (51 proc. dvitaškių, 23 proc. tritaškių, 51 proc. baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 0,9 rezultatyvaus perdavimo.

Su Ohajo klubu D. Motiejūnas buvo siejamas dar prieš persikeliant į Naująjį Orleaną. Tuomet „Cavs“ taip pat buvo įvardijamas, kaip vienas realiausių krepšininko karjeros pasirinkimų, bet D. Motiejūnas nusprendė keliauti į „Pelicans“ tikėdamasis svarbesnio vaidmens.

„Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas šį tarpsezonį jau viešai išreiškė nuomonę, jog klubo vadovybė nesiima beveik jokių veiksmų, kad sumažintų atotrūkį nuo praėjusį sezoną dominavusio „Golden State Warriors“.

Maža to, stabilumo tikrai nepridėjo ir komandos savininko Dano Gilberto sprendimai atleisti generalinį vadybininką Davidą Griffiną bei viceprezidentą krepšinio operacijoms Trentą Reddeną.