Sportas

2017.07.16 13:51

Žaidėjų nuomonė: kurie NBA krepšininkai yra nepelnytai neįvertinti?

15min.lt2017.07.16 13:51

Portalas Hoopshype.com apklausė buvusius ir dabartinius NBA žaidėjus, bandydamas išsiaiškinti, kurie NBA krepšininkai yra nepelnytai nuvertinti arba pakankamai neįvertinti. Atsakymai pasipylė įvairūs. Buvo paminėti ir epizodiniai žaidėjai, iki pakankamai ryškios lygos žvaigždės.

Tiesa, portalas neįvardijo, kokie žaidėjai pateikė atsakymus – tik nurodė poziciją ir konferenciją, kurioje apklaustasis žaidžia.

Rytų konferencijos gynėjas: „Labiausiai neįvertintas žaidėjas NBA lygoje yra TJ McConnellas iš „76ers“. Jo statistika nėra labai įspūdinga, tačiau šis vaikis yra kietas. Pamenu, kažkada mąsčiau: „Tik pastatykite šitam mažam baltam vaikiui užtvarą ir jis bus bejėgis“. Tačiau jis kovoja su kiekviena užtvara. Jis labai drąsus ir nesileidžia niekieno stumdomas.

Šiais laikais būti įžaidėju NBA lygoje nėra lengva, nes kone kasdien tau reikia stoti į akistatas su žvaigždėmis. Bet jis išsilaiko. Jis užsitarnauja varžovų pagarbą kiekvieną vakarą. Jei prieš prasidedant rungtynėms nejauti jam pagarbos, po dviejų kėlinių – jausi“.

Vakarų konferencijos gynėjas: „Wilsono Chandlerio pavardė šauna į galvą. Jis vienas universaliausių žaidėjų NBA lygoje. Jis gali gintis prieš bet kurios pozicijos žaidėją ir yra labai įgudęs. Esu matęs, kaip jis ginasi ir prieš pirmą, ir prieš ketvirtą numerį – buvo vienodai efektyvus“.

Rytų konferencijos puolėjas: „Paminėčiau Jamesą Johnsoną. Jis universalus tiek puolime, tiek gynyboje. Nemanau, kad jis buvo įvertintas taip, kaip per pastaruosius kelerius metus nusipelnė. Majamyje jis padarė milžinišką pažangą, jo įtaka komandos žaidimui viena didžiausių, jei ne pati didžiausia“.

J. Johnsonas (dešinėje), USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Vakarų konferencijos gynėjas: „Taj Gibsonas, nes yra labai geras gynybos žaidėjas – jis gali keistis ginamaisiais, gali gintis perimetre ir po krepšiu. Efektyvus jis ir puolime. Jis labai nesavanaudiškas žaidėjas“.

Rytų konferencijos gynėjas: „Sakyčiau, kad Gordonas Haywardas. Jis ramus vaikinas, jis baltaodis ir jis žaidė mažoje komandoje, todėl negavo dėmesio, kurio nusipelnė“.

Buvęs NBA žaidėjas: „Draymondas Greenas, nes jis daro visus tuos būtinus dalykus, už kuriuos lieki neįvertintas. Daug naudingai stumdosi ir puikiai skirsto kamuolius, atlieka perdavimus, po kurių seka metimai. Be D. Greeno „Warriors“ tampa absoliučiai kita komanda“.

Vakarų konferencijos puolėjas: „Marcusas Smartas. Šis vaikinas visuomet kovoja aukščiausiame lygyje ir laimi toną svarbių mikrodvikovų“.

Rytų konferencijos gynėjas: „Justinas Holiday, neabejotinai, yra neįvertintas. Jis labai geras metikas ir patikimas gynėjas“.

Rytų konferencijos gynėjas: „Bradas Bealas paskutiniu metu sulaukė daugiau dėmesio, bet vis dar yra nepakankamai vertinamas. Jis toks puikus žaidėjas ir tikrai turėjo būtų „Visų žvaigždžių“ rungtynėse šiais metais. Johnas Wallas susižeria didžiąją dalį dėmesio toje komandoje. Suprantu tai – Johnas yra superžvaigždė, tačiau Bradas taip pat turi gauti daugiau“.

Vakarų konferencijos gynėjas: „Galbūt tai skamba beprotiškai, bet aš renkuosi Johną Wallą. Jis svarbus žaidėjas abiejose aikštės pusėse. Jis visuomet lygos viršūnėje pagal rezultatyvius perdavimus ir kasmet gerina gebėjimą rinkti taškus. Diskusijose dėl MVP jis turi būti minimas dažniau“.

Vakarų konferencijos puolėjas: „Damianas Lillardas. Būdamas mažoje komandoje jis nesulaukia įvertinimo, kokio yra vertas. Jis turėtų būti nuolatinis „Visų žvaigždžių“ dalyvis“.

Rytų konferencijos vidurio puolėjas: „Manau, Tyleris Johnsonas tikrai neįvertintas. Jis neprilygstamai provokuoja pražangas ir gerokai patobulino metimą iš toli. Jis žengė labai didelį žingsnį į priekį“.

Rytų konferencijos gynėjas: „Mike`as Conley sulaukė savo kontrakto, bet vis dar yra nepakankamai vertinamas. Jis tikras laimėtojas ir labai gudrus. Neįtikėtina, kad dar nė karto nežaidė „Visų žvaigždžių“ rungtynėse. Jis neįvertinamas, nes žaidžia mažoje komandoje ir jo žaidimas galbūt nėra labai patrauklus. Bet Mike'as kiekvieną vakarą atlieka savo darbą abiejose aikštės pusėse“.

USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Buvęs NBA žaidėjas: „CJ McCollumas, mano nuomone, vis dar yra tinkamai neįvertintas. Jis būtų superžvaigždė, jei žaistų „savo“ komandoje. Neabejotinai, šiemet turėjo žaisti „Visų žvaigždžių“ mače. Gaila ir dėl Damiano Lillardo. Įdėkite CJ ar Dame`ą į „Lakers“ ar „Celtics“ ir jie bus superžvaigždės“.

Vakarų konferencijos puolėjas: „Manau, Marcusas Morrisas. Jis gali žaisti keliose pozicijose, ir jis persikvalifikavo iš tam tikrą vaidmenį atliekančio žaidėjo į taškų darymo mašiną. Kai kiti žaidėjai padaro tokį šuolį, jie sulaukia daugiau dėmesio. Pavyzdžiui, Chandleris Parsonsas. Kai Chandleris žengė didelį žingsnį į priekį, jis sulaukė krūvos dėmesio ir milžiniško kontrakto. Marcusas negauna to pripažinimo, kurio yra vertas“.

Rytų konferencijos puolėjas: „Marcas Gasolis yra katastrofiškai neįvertintas. Jis nėra akį rėžiantis žaidėjas, taigi nesulaukia daug simpatijų. Bet kai žaidi prieš jį, supranti, kokią didelę įtaką jis daro žaidimui. Tuomet ir supranti, kad jis nėra pakankamai įvertintas“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.