Sportas

2017.07.13 16:12

Utenos „Juventus“ susigrąžino S. Buterlevičių

BNS2017.07.13 16:12

Utenos klubas susigrąžino vieną svarbiausių 2015 metų bronzinės komandos narių. Po dviejų metų pertraukos „Juventus“ marškinėlius vėl apsivilks gynėjas Simas Buterlevičius.

28 metų 200 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną žaidė antrajame Prancūzijos divizione, kur atstovavo Šarlevilio–Mezjero „Etoile“ klubui. Vidutiniškai po 22 minutes per rungtynes aikštelėje praleidęs gynėjas pelnė po 5,4 taško (37,1 proc. dvitaškių, 28,7 proc. tritaškių, 74 proc. baudų), atkovojo po 2,3 kamuolio, atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinko po 3,8 naudingumo balo.

Įvairiapusiškumu pasižymintis ir nuo įžaidėjo iki lengvojo krašto puolėjo pozicijų galintis žaisti S. Buterlevičius prieš porą metų buvo vienas svarbiausių žmonių, padėjusių „Juventus“ komandai iškovoti Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalius. Tuomet šalies pirmenybėse gynėjas pelnydavo po 8,7 taško, atkovodavo po 4,8 kamuolio, atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei rinkdavo po 10 naudingumo balų.

Palikęs Uteną, gynėjas trumpai atstovavo Ventspilio „Ventspils“ ekipai, o vėliau rungtyniavo Panevėžio „Lietkabelio“ klube.

„Simas yra vienas iš labai mažos dalies šiuolaikinių krepšininkų, kurie sprendimą priima širdimi, o ne finansine nauda. Žinome, kad kiti šalies klubai šiam žaidėjui buvo pateikę patrauklesnius pasiūlymus, tačiau jo noras grįžti į Uteną nulėmė šį apsisprendimą. Simas ne kartą yra sakęs, kad žaisti „Juventus“ komandoje jam labai patiko ir mūsų klubas bei Utenos miestas užima svarbią vietą jo širdyje. Dabar linkime Simui ir jo išrinktajai gražios vestuvių šventės, o rugpjūčio viduryje lauksime prisijungiant prie mūsų kolektyvo“, – kalbėjo „Juventus“ ekipos direktorius Eimantas Skersis.

Pirmoji Utenos klubo naujojo sezono stovykla prasidės rugpjūčio viduryje, o šalies čempionatas turėtų startuoti rugsėjo 20-21 dienomis.

Priminsime, jog neseniai „Juventus“ ekipa sudarė sutartį su vyr. treneriu Gediminu Petrausku, o iš praėjusio sezono komandoje liko Dovis Bičkauskis, Jonas Zakas ir Ugnius Nikitinas.