Naujienų srautas

Sportas2017.07.12 18:23

Pokalbis nedavė vaisių: D. Adomaitis Panevėžio „Lietkabelio“ netreniruos

Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis nacionalinės komandos stovyklą kitą savaitę turėtų pasitikti be įsipareigojimų kuriam nors klubui.

Trečiadienį D. Adomaitis kalbėjosi su Panevėžio „Lietkabelio“ vadovais dėl galimo darbo ateinantį sezoną, bet bendro sprendimo nerado.

„Nutarėme, kad galbūt kas nors pavyks ateityje, bet ne ateinantį sezoną, – 15min.lt sakė D. Adomaitis. – Aš noriu susitelkti į darbą Lietuvos rinktinei, o jiems reikėtų trenerio, kuris galėtų ruošti komandą nuo pat pradžių.“

D. Adomaitis nuo liepos 21 dienos kibs į darbą su Lietuvos rinktine, kurią pirmą kartą ruoš Europos čempionatui, prasidėsiančiam rugpjūčio 31 dieną.

 „Lietkabelis“ pasirengimą sezonui pradės anksčiau. Praėjusį sezoną LKL vicečempionu tapęs Panevėžio klubas ieško naujo stratego po to, kai Kazys Maksvytis nusprendė priimti Klaipėdos „Neptūno“ pasiūlymą.

Tiesa, „Lietkabelio“ paieškos neturėtų būti ilgos.

15min.lt praėjusią savaitę jau rašė, kad brolius Lavrinovičius ir kitus Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ateinantį sezoną turėtų treniruoti Latvijos krepšinio specialistas, 32 metų Artūras Štalbergas.

15min.lt žiniomis, derybos jau yra baigtos, liko tik sudėti parašus ant sutarties, pagal kurią latvis Panevėžyje turėtų uždirbti apie 60 tūkst. eurų per metus.

A. Štalbergas yra baigęs studijas JAV ir kelis sezonus žaidęs Latvijos klubuose bei Mariupolio „Azovmaš“. Jis anksti pradėjo trenerio karjerą ir ėjo asistento pareigas Liepojos „Lauvas“, „Valmiera“ komandose bei Ukrainoje.

A. Štalbergas taip pat treniravo Latvijos jaunimo rinktinę, su kuria 2013 metais laimėjo Europos jaunimo (iki 20 metų) sidabrą, o 2014 metais prisidėjo prie Ainaro Bagatskio trenerių štabo Rusijos komandoje „Nižnij Novgorod“.

Praėjusį sezoną A. Štalbergas buvo pagrindinis „Nižnij Novgorod“ strategas, bet debiutas tokiose pareigose nebuvo sklandus – Rusijos klubas žiemą buvo patekęs į gilią duobę, kai dusyk buvo sutriuškintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir nepateko į Europos taurės turnyro atkrintamąsias kovas, o Jungtinėje lygoje finišavo devintas.

Po sezono „Nižnij Novgorod“ nepratęsė sutarties su Latvijos krepšinio specialistu.

A. Štalbergas turėjo likti A. Bagatskio padėjėju Latvijos rinktinėje, bet dėl sutarties su Panevėžio klubu tikriausiai praleis Europos pirmenybes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi