Sportas

2017.07.12 21:36

Bulgarų iššūkio Čempionų lygos atrankoje laukiančio „Žalgirio“ treneris: šiemet turėtų būti kitaip

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai trečiadienį LFF stadione stoja į pirmąjį mūšį UEFA Čempionų lygos atrankoje – jiems iššūkį mes Bulgarijos čempionai Razgrado „Ludogorets“. Vilniečių treneris Valdas Dambrauskas pažymi, kad varžovai itin pajėgūs ir keliantys pagarbą – užtenka priminti, kad per paskutinius penkerius metus ši komanda keturis kartus žaidė Čempionų lygos grupių etape.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA.

„Žalgirio“ strategas teigia, kad jau ne pirmi metai vilniečiams Čempionų lygos atrankoje tenka ypatingai stiprūs priešininkai.

„Varžovai Čempionų lygoje paskutinius trejus metus tikrai nelepino. Kiekvieną kartą burtais paskiriamas pats stipriausias varžovas. Ne išimtis ir šie metai“, – sako V. Dambrauskas.

Pasak trenerio, reikėtų atkreipti dėmesį į stiprius bulgarų ekipos legionierius.

„Ten surinkti labai aukšto lygio žaidėjai, daug legionierių. Bene dešimt žaidėjų iš Brazilijos, kurie tikrai kelia pačių stipriausių Europos klubų susidomėjimą, už kuriuos siūlomi labai dideli pinigai, net ir daugiau nei 10 milijonų eurų“, – teigia V. Dambrauskas.

„Žalgiriui“ sunkiai sekdavosi įveikti pirmąjį Čempionų lygos atrankos etapą (pernai paskutinėmis sekundėmis teko pralaimėti galingam „Astanos“ klubui), tačiau, anot trenerio, šiemet viskas turėtų būti kitaip, nes komanda turi sukaupusi užtektinai patirties.  

BNS nuotr.

„Komandoje įvyko minimalūs pasikeitimai. <...> Išsaugojome komandos branduolį, turime tuos pačius žaidėjus, kurie jau turi patirties, žino, ką reiškia pralaimėti net ir paskutinę sekundę. „Žalgiris“ dirba gana kryptingai, daugybę metų kryptingai komplektuoja komandą, ruošiasi svarbioms rungtynėms. Šie metai skirtingi tuo, kad mes turime komandą, kurios kiekviena grandis turi sukaupusi tos patirties ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje arenoje“, – tikina komandos treneris.

Daugiau apie tai – įraše.