Naujienų srautas

Sportas2017.07.08 10:22

Dėl mainų šokiruotą D. Sabonį „Pacers“ išnaudos juodam darbui

DELFI.lt 2017.07.08 10:22

Per komandos naujokų pristatymo spaudos konferenciją Domantas Sabonis prie stalo sėdėjo pačiame viduryje, bet buvo toli nuo dėmesio centro, rašo „Indianapolis Star“. Kol Victoras Oladipo ir Darrenas Collisonas atsakinėjo į milijonus klausimų, 21-erių lietuvis buvo tylus. Atrodo, to Indianos „Pacers“ klubas ir laukia iš atvykėlio, kuriam numato užduotis žaidžiant be kamuolio.

Į mainus tarp Oklahomos „Thunder“ ir „Pacers“ ekipų įtrauktas aukštaūgis praėjusiame NBA reguliariajame sezone starto sudėtyje pradėjo 66 iš 81 sužaistų rungtynių.

Bet naujoje ekipoje to tikėtis bus beveik neįmanoma. Pristatydamas D. Sabonį, „Pacers“ prezidentas Kevinas Pritchardas pirmiausia gyrė jo sugebėjimus atlikti nematomą darbą.

„Mums labai patiko tai, kaip stropiai D. Sabonis susitelkęs ties kiekviena smulkmena. Nors šioje lygoje tai dažnai nevertinama, jis puikiai stato užtvaras, gali atkovoti kamuolį, perduoti jį“, – sakė K. Pritchardas.

Pats lietuvis, debiutiniame NBA sezone vidutiniškai per rungtynes rinkęs po 5,9 taško ir 3 atkovotus kamuolius, neslėpė buvęs apstulbintas žinios apie mainus.

„Kai tai sužinojau, patyriau šoką. Tačiau manau, kad man tai yra gera galimybė toliau augti. Esu tikrai pasiruošęs kitam sezonui. Tiesiog noriu būti komandoje, kuriai manęs reikia ir kuri gali laimėti. Aš pasiruošęs daryti viską, kad padėčiau tai padaryti“, – sakė D. Sabonis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi