Naujienų srautas

Sportas2013.05.16 12:59

Lietuvos imtynininkai įveikė JAV rinktinę

ELTA 2013.05.16 12:59

Čikagoje (JAV) vykusiame tarptautiniame komandų imtynių turnyre „Curby Cup“ Lietuvos rinktinė 4–3 pranoko JAV atstovus, praneša Lietuvos imtynių federacija (LIF).

Čikagoje (JAV) vykusiame tarptautiniame komandų imtynių turnyre „Curby Cup“ Lietuvos rinktinė 4–3 pranoko JAV atstovus, praneša Lietuvos imtynių federacija (LIF).

„Kaip bebūtų, tai istorinė pergalė. Mūsų tik trys milijonai, bet sugebėjome parklupdyti amerikiečius savo žiūrovų akivaizdoje. Jų namuose. Buvo tų pergalių ir anksčiau, tačiau šiandien buvo komandinis mūšis, „siena ant sienos“. Tai ne individuali pergalė. Laimėjo KOMANDA. Amerikiečiai mūsų nelaikė rimtais priešininkais, bet aš žinojau, kad jie klysta. Ir mes jiems įrodėme. Tiesiog, ši pergalė natūrali mūsų rinktinės darbo ir atsidavimo pasekmė“, – savo auklėtinių pergale džiaugėsi rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis.

Turnyras yra skirtas kovą su vėžiu 2010 metų žiemą pralaimėjusiam Jacobui Curby. Renginį organizavo J.  Curby fondas, kuriam vadovauja Anapilin išėjusio atleto tėvas Davidas. Šiemet, be Lietuvos ekipos, turnyro rengėjai pakvietė komandas iš Serbijos ir Vengrijos.

Lietuvos garbę turnyre gynė Justas Petravičius (svorio kategorija iki 55 kg), Artūras Macijevskis (60 kg), Edgaras Venckaitis (66 kg), Valdemaras Venckaitis (74 kg), Laimutis Adomaitis (84 kg), Vilius Laurinaitis (96 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (120 kg).

Dvikovoje su JAV komanda pergales iškovojo E. Venckaitis, V. Venckaitis, V. Laurinaitis ir M. Mizgaitis, o J. Petravičius, A. Macijevskis, ir L. Adomaitis turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Beje, E. Venckaičio dvikova su Ellis Colemanu pripažinta geriausia ir gražiausia turnyre.

Kituose susitikimuose Lietuvos rinktinė 4–3 įveikė serbus bei 1–6 pralaimėjo vengrams.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi