Sportas

2017.07.06 11:28

L. Spalvis karjerą tęs Vokietijoje

BNS2017.07.06 11:28

Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis grįžta į Vokietiją. 22-ejų metų futbolininkas yra skolinamas šios šalies antrojoje „Bundesligoje“ rungtyniaujančiam „Kaiserslautern“ klubui.

Lisabonos „Sporting“ klubui priklausantis lietuvis maždaug prieš savaitę atvyko į Vokietiją ir treniravosi su šiuo klubu.

Galiausiai pats klubas pranešė, kad nuomos sutartis pasirašyta.

„Lukas yra labai produktyvus puolėjas ir savo vertę jau įrodė žaisdamas Danijoje. Jis tikrai sustiprins mūsų puolimą ir tikiu, jog vilkėdamas „Kaiserslautern“ marškinėlius dar žengs žingsnį į priekį“, – kalbėjo klubo treneris Norbertas Meieris.

Naujam savo klubui komplimentų negailėjo ir puolėjas.

„Džiaugiuosi, jog esu čia. Noriu atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir sportinę formą, kurioje buvau prieš patiriant traumą. Manau kad FCK yra labai geras klubas su puikia organizacija ir personalu. Tikiu, jog tai yra teisingas žingsnis ir nekantrauju, kai galėsiu išbėgti į aikštę“, – teigė L. Spalvis.

Vokiškas futbolas lietuviui nebus naujiena – jis futbolo abėcėlės mokėsi būtent šios šalies „Freiburg“ akademijoje.

Oficialiai L. Spalvis tebepriklauso Lisabonos „Sporting“ ekipai, bet šioje komandoje dėl praėjusio sezono pradžioje patirtos kelio traumos taip ir nesužaidė nė vienerių oficialių rungtynių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt