Sportas

2017.07.04 17:30

Į Lietuvą atvykstančio „Trakų“ varžovo treneris: jie yra favoritai

BNS 2017.07.04 17:30

Ketvirtadienį Vilniuje „Trakai“ žais atsakomąsias UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynes su Perto „St. Johnstone“ klubu iš Škotijos. Pirmosios rungtynės baigėsi „Trakų“ pergale 2:1, tad „riteriai“ yra geresnėje situacijoje.

Prieš išvykdamas į Lietuvą, vyriausiasis „St. Johnstone“ komandos treneris Tommy Wrightas pripažino, kad „Trakai“ šiuo metu yra serijos favoritai, tačiau lygiai taip pat neslėpė ir pasitikėjimo savo komanda – strategas teigė, jog jo komanda pirmą mačą galėjo laimėti labai lengvai.

„Tikiu, kad galime laimėti Vilniuje, tačiau atsiliekame rezultatu 1:2 ir serijoje tai be jokios abejonės duoda pranašumą „Trakams“. Jie yra favoritai žengti į kitą etapą, tačiau peržiūrėjęs praėjusias rungtynes galiu pasakyti, kad tą mačą galėjome lengvai laimėti. Tose rungtynėse sukūrėme daugiau pavojingų progų, tačiau mes jų neišnaudojome, o varžovai tą darė puikiai. Atvykę į Vilnių turime būti negailestingi. Nemėgstu pasiteisinimų, tačiau privalome žaisti dar aštriau bei bausti varžovus“, – Škotijos žiniasklaidai pasakojo vyriausiasis komandos treneris.

Atsakomosios rungtynės Vilniaus LFF stadione bus žaidžiamos ketvirtadienį 19:00 val.