Naujienų srautas

Sportas2017.07.04 14:52

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė patyrė nesėkmę prestižinio turnyro Šveicarijoje atrankoje

ELTA 2017.07.04 14:52

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė patyrė apmaudžią nesėkmę Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) aukščiausio rango (5 žvaigždučių) „World Tour“ serijos „Gstaad Major“ turnyro atrankos varžybose.  

Šiame turnyre debiutavusios 22-ejų metų lietuvės pirmajame atrankos rate po dramatiškos 49 min. trukusios kovos 1-2 (21:19, 18:21, 14:16) nusileido tailandietėms Rumpaipruet Numwong ir Khanitthai Hongpak.

Varžovės sėkmingiau pradėjo pirmąjį setą ir pirmavo 7:4, bet smūgiais pirmu lietimu priešininkes į neviltį variusi M. Povilaitytė ir stipriais smūgiais pasižymėjusi I. Dumbauskaitė greitai išlygino rezultatą ir sugebėjo laimėti setą. Antrasis setas klostėsi atkakliai, tačiau jo pabaigoje geriau sužaidė Tailando tenisininkės. 

Lemiamame, trečiajame, sete tailandietės pirmavo 9:5 ir turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau kovingosios lietuvės atsitiesė ir išlygino rezultatą 9:9. Susitikimo nugalėtojos sprendėsi dramatiškoje pabaigoje, kur sėkmė lydėjo R. Numwong bei Kh. Hongpak.

Moterų turnyro Šveicarijoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi