2017.07.02 17:39

Portugalijos futbolininkams atiteko Konfederacijų taurės bronzos medaliai

BNS2017.07.02 17:39

Rusijoje vykstančio Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA) Konfederacijų taurės turnyro mažajame finale sekmadienį Europos čempionė Portugalijos rinktinė po pratęsimo 2:1 (0:0) įveikė Šiaurės ir Centrinės Amerikos pirmenybių nugalėtoją Meksikos komandą.

54-ąją min. portugalas Luisas Neto nukreipė savo vartus ir meksikiečiai buvo netoli pirmosios pergalės prieš portugalus per visą istoriją. Vis dėlto jau per teisėjo pridėtą laiką (90+1 min.) portugalas Pepė rezultatą išlygino, o pratęsime pergalingą įvartį pelnė 11 m baudinį realizavęs Portugalijos futbolininkas Adrienas Silva (104 min.).

106-ąją min. portugalas Nelsonas Semedas už antrąją geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. 16-ąją min. kitas portugalas Andrė Silva nerealizavo 11 m baudinio.

Konfederacijų taurės turnyro finale sekmadienį vakare žais Pietų Amerikos čempionė Čilė bei planetos čempionė Vokietija.