Sportas

2017.06.30 14:32

J. Valančiūnas stovykloje dalinsis patirtimi su jaunaisiais krepšininkais

ELTA 2017.06.30 14:32

Liepos 3 dieną Raseiniuose prasidės jau trečioji „Toronto Raptors“ (Kanada) klubo vidurio puolėjo Jono Valančiūno krepšinio stovykla. Tris dienas truksiančiose treniruotėse dalyvaus perspektyviausi 2000 metais gimę jaunuoliai.

„Džiaugiuosi, kad tokia stovykla jau tampa tradicine ir labai smagu, kad atsiranda vis daugiau partnerių ir rėmėjų, suprantančių, kad tokios stovyklos yra labai reikalingos, – sakė J. Valančiūnas. – Matydamas, kokio lygio treneriai dirbs su jaunaisiais talentais visas tris dienas, neabejoju, kad jaunieji žaidėjai ne tik patobulės stovyklos metu, bet ir gaus daug naudingų patarimų ateičiai“.

Stovyklaujančius berniukus krepšinio įgūdžių ir paslapčių mokys tokie žinomi specialistai, kaip buvęs J. Valančiūno treneris Gintautas Regina, Kauno „Žalgirio“ treneris Darius Maskoliūnas, Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Arvydas Gronskis, Lietuvos jaunių vaikinų rinktinės trenerio asistentas Alfredas Kaniava. Taip pat savo patirtimi dalinsis Mindaugas Budzinauskas, Donaldas Kairys, Deividas Rinkevičius, Martas Skrabulis ir Sinilga Bartusevičiūtė.

NBA lyga J. Valančiūno stovyklos dalyvius aprūpins sportine apranga, gyvenimu ir maitinimu, žaidėjai taip pat sulauks dovanų ir prizų, turės galimybę pabendrauti su J. Valančiūnu.

J. Valančiūno treniruočių stovykloje dalyvaus Gertautas Urbonavičius, Giedrius Bergaudas, Nedas Kancleris, Jonas Paukštė, Justinas Ramanauskas, Gediminas Mokšeckas, Arminas Žagelis, Tautvydas Kupstas, Šarūnas Valunta, Mykolas Astrauskas, Rokas Mačiulis, Deividas Sirvydis, Simas Jarumbauskas, Nojus Mineikis, Arnas Adomavičius, Ernestas Mankauskas, Tomas Kuzminskas, Mantas Valakevičius, Martynas Overlingas, Arnas Petrauskas, Vytautas Jakubaitis, Matas Špokas, Kasparas Jonauskas.