Sportas

2017.06.30 09:27

Futbolo žvaigždė L. Messi susituoks su ilgamete gyvenimo drauge

BNS2017.06.30 09:27

Apie garsenybes rašantys žurnalai tamsiaplaukę dviejų vaikų motiną Antonellą Roccuzzo praminė „pirmąja futbolo ponia“, nes jos gyvenimo žmogus, Lionelis Messi, daugelio yra laikomas geriausiu žaidėju pasaulyje.

Šou verslo ir futbolo žvaigždės penktadienį dalyvaus jų vestuvėse poros gimtajame Rosarijuje. Bet draugai šiame mieste Argentinos šiaurėje tvirtina, kad abu jie yra kuklūs žmonės ir niekada nepamiršo savo šaknų.

Nekalbiu žmogumi laikomas milijonierius „FC Barcelona“ puolėjas leidžia kalbėti savo žaidimui, o jo nuotaka viešumoje kalba dar mažiau. Jos šeimos nariai taip pat vengė kalbėtis su žurnalistais, prieš vestuves miniomis suplūdusiais į Rosarijų.

A. Roccuzzo tėvas Jose yra vietos prekybos tinklų „Unico“ savininkas. Anksčiau jis buvo regiono prekybos tinklų savininkų asociacijos prezidentas. Be to, kalbama, kad jis yra uolus L. Messi vaikystės klubo Rosarijuje „Newell`s Old Boys“ gerbėjas.

„Messi mergaitė“

A. Roccuzzo augo aukštesnės vidurinės klasės rajone Bela Vistoje ir lankė privačią mokyklą, sakė vienas šeimos draugas, kuris prašė neskelbti jo pavardės.

Vaikystės draugas ir Messi šeimos kaimynas Diego Vallejosas naujienų agentūrai AFP sakė, kad pora susipažino būdama devynerių metų ir kad L. Messi „iš pirmo žvilgsnio amžiams įsimylėjo“ A. Roccuzzo.

„Mes visuomet prisimename Antonellą kaip būnančią šiame rajone ir kaip Messi mergaitę“, – sakė kitas draugas, Franco Lentini, kuris augo tame pačiame kukliame rajone kaip ir garsusis futbolininkas.

„Jie yra vienas kito gyvenimo meilė“, – sakė D. Vallejosas.

Būdamas 13-os L. Messi išvyko į Ispaniją prisidėti prie „FC Barcelona“, bet nuolat skambindavo ir rašydavo laiškus A. Roccuzzo.

Batų parduotuvė

A. Roccuzzo šeimai artimi šaltiniai sakė, kad ji pradėjo studijuoti komunikaciją ir odontologiją, bet mokslų nebaigė ir išvyko į Ispaniją pas L. Messi.

Ten ji šiais metais su drauge Sofia Balbi – L. Messi komandos draugo urugvajiečio Luiso Suarezo žmona – atidarė prabangių batų parduotuvę.

Pasaulio žiniasklaida A. Roccuzzo ėmė vadinti L. Messi mergina prieš 2010 metų pasaulio čempionatą. 2012 metais ji pagimdė jųdviejų sūnų Thiago, o 2015 metais – antrą sūnų Mateo.

Per vestuves šį penktadienį A. Roccuzzo vilkės ispanų dizainerės Rosos Claros suknelę. A. Roccuzzo per įvairias futbolo ceremonijas ir renginius ne kartą buvo nufotografuota su šios dizainerės suknelėmis.

R. Clara rengė tokias žvaigždes kaip aktorės Eva Longoria ir Sofia Vergara, taip pat Ispanijos karalienę Letizią.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt