Naujienų srautas

Sportas2017.06.30 11:15

Vokietijos rinktinės sirgaliai: dauguma žaidėjų galėtų žaisti ir Pasaulio čempionate

Nors Vokietijos nacionalinė rinktinė dėl vietos Konfederacijų taurės finale su Meksika grūmėsi Juodosios jūros vandenų skalaujamame Sočyje, ne ką mažesnės aistros virė ir už dviejų tūkstančių kilometrų esančiame Sankt Peterburge – čia esančioje fanų zonoje gausiai susirinkę abiejų komandų aistruoliai sukūrė mažą futbolo šventę ir sau, ir vietiniams.

Vokiečiai finalo kvapą pajuto jau 8 minutę, kai po dviejų taiklių vėliau geriausiu rungtynių žaidėju išrinkto Leono Goretzkos smūgių įvarė meksikiečius į nepavydėtiną situaciją. Tačiau kai kurie pasaulio čempionų sirgaliai tokia rungtynių eiga buvo įsitikinę kur kas anksčiau.

Štai Morris į Piterį iš Berlyno atvyko tik ketvirtadienio rytą vien tam, kad, kaip sako, palaikytų saviškius finale.  

„Turėjau nuojautą, kad laimėsime pusfinalio rungtynes“, – apie rezultatu 4-1 pasibaigusias rungtynes atviravo vokietis.

Jis, beje, turi gerą nuojautą ir dėl finalo.

„Laukiu sekmadienio. Manau, mes turime labai gerus šansus“, – teigė pašnekovas.

Paprašytas įvardinti, kurie žaidėjai galėtų prisidėti prie nacionalinės komandos kitąmet vyksiančiame Pasaulio čempionate, pašnekovas išskyrė komandos kapitoną.

„Labai sunku pasakyti, kas galėtų padėti rinktinei kitąmet, nes visgi tai Vokietijos „B“ komanda. Tiesa, manau, kad Julianas Draxleris turi visas galimybes atlikti svarbų vaidmenį ir pagrindinėje komandoje. Taip pat reikėtų išskirti ir Timo Wernerį, tačiau nemanau, kad jis laimės konkurencinę kovą prieš kitus komandos puolėjus. Bet jam dar visas sezonas prieš akis – viskas gali pasikeisti“, – optimizmo apie 21 įvartį Vokietijos čempionate įmušusį puolėją neslėpė Morris.

Morriso nuojauta neapgavo – sekmadienį vokiečiai dėl Konfederacijų taurės turnyro trofėjaus grumsis su Čilės nacionaline ekipa. A. Šarkūno (LRT.lt) nuotr.

Kiti kalbinti Vokietijos rinktinės sirgaliai buvo kur kas kategoriškesni bei lyg susitarę gyrė visą įspūdingus rezultatus turnyre rodančią eksperimentinę Joachimo Lowo komandą.

Vienas jų – trečiadienį Maskvoje vykusiame pusfinalyje tarp Portugalijos ir Čilės apsilankęs Marko teigė, kad dauguma šiemet Rusijoje rungtyniaujančios rinktinės žaidėjų galėtų čia su komanda apsilankyti ir kitąmet. O itin svarbų vaidmenį kitąmet jis prognozavo J. Draxleriui.

Nors ir buvo patirtas skaudus pralaimėjimas, tačiau iš Meksikos savo komandos palaikyti atvykusių temperamentingųjų sirgalių veidų nedingo šypsenos – jų rinktinė pasiekė turnyro pusfinalį. O daugiausiai keiksmų dėl pusfinalio rungtynių teko komandos vairininkui Juanui Carlosui Osorio už netinkamą žaidėjų pasirinkimą ir jų taktinį išdėstymą.

Tiesa, nors veidai ir neišdavė, tačiau meksikiečiai jautė kartėlį ne tik dėl rezultato.

„Norėjome būti finale su Čile, kad galėtume atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą. Niekas nepamiršta to 0-7 (pernai vasarą vykusiame „Copa America“ ketvirtfinalyje Čilė tokiu rezultatu įveikė Meksiką – LRT.lt). (...) Dabar mes esame su čiliečiais, nes jie – lotynų amerikiečiai. Mes juos palaikysime finale“, – teigė nuoskaudas staiga pamiršęs Gustavo.

Kurie sirgaliai turės progą džiaugtis trofėjumi, paaiškės jau sekmadienį. Konfederacijų taurės finalą nuo 20:45 val. transliuos LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt. Kiek anksčiau – 14:45 val. – prasidės dvikova dėl trečiosios vietos tarp Meksikos ir Portugalijos komandų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi