Sportas

2017.06.26 14:55

„Trakų“ varžovus Vilniuje palaikys 700 fanų

ELTA2017.06.26 14:55

Škotijos „St. Johnstone“ futbolo klubo vadovai po Europos lygos burtų ceremonijos trynė rankas. Jiems, kaip ir ekipos gerbėjams, atrankos turnyro rungtynės su „Trakais“ yra tik formalumas, nepaisant to, kad jų šalyje sezonas net nevyksta ir nepaisant to, kad du kartus XXI amžiuje Škotijos ekipos Glazgo „Rangers“ ir Edinburgo „Hibernian“ krito prieš FBK „Kauną“ ir Vilniaus „Vėtrą“.

„St. Johnstone“ ir „Trakai“ savo Europos kampaniją pradeda jau šį ketvirtadienį Perto „McDiarmid Park“ stadione. Čia škotai tikisi susikrauti apčiuopiamą persvarą, nes, kaip patys pripažįsta, prisibijo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono sintetikos.

„Puolėjas Stevenas Macleanas atsakomosiose rungtynėse nežais. Gydytojai jam ant sintetinės dangos žaisti dar neleido“, – atskleidė „St. Johnstone“ vyriausiasis treneris Tommy Wrightas, pridūręs, kad su „Trakais“ jau turėtų žaisti ką tik prie komandos prisijungęs naujokas Stefanas Scougallas.

„St. Johnstone“ sirgalių lyderis Cameronas Kiddas užsiminė, kad į Lietuvą turėtų atvykti per 700 Škotijos klubo sirgalių.

„Planuojame skristi tiesioginiu reisu trečiadienį, o penktadienį grįžti į Škotiją. Preliminarus skaičius – per 700. Be to, tikimės, kad komanda į daugelį klausimų atsakys pirmose rungtynėse, jei įgis bent dviejų ar trijų įvarčių persvarą. Jei atvirai, mes jau dabar ieškome bilietų antrajam etapui“, – Škotijos spaudai dėstė K. Kiddas.

Antrajame etape „St. Johnstone“–„Trakų“ poros nugalėtojų laukia Švedijos IFK „Norrkoeping“ ir Kosovo „Priština“ poros laimėtojai.

Pristatydami „Trakus“, Škotijos žurnalistai pažymi jauną klubo amžių (12 metų) bei iškart priduria, kad „St. Johnstone“ šiemet atšventė 121 metų sukaktį.

Kalbėdami apie riterių sudėtį, škotai išskiria vienintelį Deividą Česnauskį, kurio jie nepamiršo nuo to laiko, kai dabartinis „Trakų“ veteranas atstovavo Edinburgo „Hearts“ klubui bei Lietuvos rinktinės sudėtyje ne kartą žaidė su Škotija.

Pirmosios rungtynės Perte bus žaidžiamos šį ketvirtadienį 21.45 val., atsakomosios – liepos 6 dieną 19.30 val. Vilniaus LFF stadione.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.