Sportas

2017.06.23 17:40

E. Petrauskas Europos čempionate Ukrainoje iškovojo bronzos medalį

LRT.lt 2017.06.23 17:40

Ukrainoje vykstančiame Europos čempionate Evaldui Petrauskui nepavyko patekti į finalą. Lietuvio žygį pusfinalyje sustabdė anglas Luke`as McCormackas.

Svorio kategorijos iki 64 kg pusfinalio kovoje E. Petrausko varžovas pergalę iškovojo taškais 4:1 (30:27, 30:27, 29:28, 29:28, 27:30). Anglui pergalę skyrė Vokietijos, Maroko, Turkijos ir Kubos teisėjai, Ukrainos arbitras pergalę skyrė lietuviui.

Praėjusiame 2015 m. Europos čempionate E. Petrauskas pusfinalyje pralaimėjo L. McCormacko broliui dvyniui Patui.

E. Petrauskas Europos čempionato medalius iškovojo dvejuose čempionatuose iš eilės ir tai yra istorinis pasiekimas. Po Nepriklausomybės atkūrimo dar nei vienam Lietuvos boksininkui nepavyko Europos čempionatuose laimėti dviejų medalių.

E. Petrauskas užsitikrino ir kelialapį į šių metų rugpjūtį Hamburge (Vokietija) vyksiantį pasaulio čempionatą.

Svorio kategorijos iki 64 kg Europos čempionato finale dėl aukso L. McCormackas kovos su armėnu Hovhanesu Bačkovu, kuris pusfinalyje vieningu teisėjų sprendimu 5:0 įveikė lenką Mateuszą Polskį.

E. Petrausko pusfinalio kova nuo 2:15:

Pasveikino prezidentė

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Evaldą Petrauską, Europos bokso čempionate Ukrainoje iškovojus bronzos medalį.

Šalies vadovės teigimu, šis medalis yra reikšmingas tarptautinis meistriškumo įvertinimas ir graži dovana visai Lietuvai.

Prezidentė boksininkui padėkojo už įkvepiantį stiprybės ir ištvermės pavyzdį ir palinkėjo sėkmės ateityje ir dar daug mūsų šalį garsinančių laimėjimų.