Sportas

2017.06.22 15:41

14 NBA klubų sudominęs D. Motiejūnas į rinktinę žvelgia optimistiškai

Šarūnas Mazalas, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.06.22 15:41

Donatas Motiejūnas šiomis dienomis dalija patarimus jauniesiems Lietuvos talentams. NBA krepšininkas dar vieną vasarą skiria savo vardo treniruočių stovyklai. Tačiau ar turės galimybę vasarą skirti ir Lietuvos rinktinei, D. Motiejūnas dar nežino.

„Daug kas priklauso, kaip ir kada pasirašysiu kontraktą, kaip viskas tęsis, ir komandos, su kuria pasirašysiu, atžvilgis ties žaidimu rinktinėje“, – sako buvęs Naujojo Orleano „Pelicans“ žaidėjas.

Pastarieji metai D. Motiejūnui buvo sudėtingi - traumos ir nepavykusios derybos su NBA klubais užkirto kelius atstovauti rinktinei.

Bet šiemet aukštaūgis pakeitė agentus ir viliasi jau netrukus rasti naują karjeros stotelę. O rinktinės treneriui Dainiui Adomaičiui atsakymą turėtų duoti iki stovyklos pradžios liepos 21-ąją.

„Būtų gerai iki liepos galo, ir pasakiau, kad tikriausiai tiek neužtruksiu. Aišku, pernai buvo kitokia situacija, nes buvau apribotas, dabar esu laisvasis agentas ir manau nebus sunkumų“, – tikina krepšininkas.

D. Motiejūnas pernai vis laukė pasiūlymo iš Hjustono „Rockets“, tačiau su klubu nesusitarė net prasidėjus sezonui. Ir tik sausį lietuvis prisijungė prie Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos.

„Nauji agentai dirba gerai, iki dabar skambino 14 komandų, beveik pusė skambino ir domėjosi, tikrai negalvoju, kad situacija bloga ar kritinė, laukiu liepos 1-osios“, – sako krepšininkas.

NBA klubai nuo liepos pirmos gali sudaryti sutartis su laisvaisiais agentais ir D. Motiejūnas jau netrukus tikisi rasti naują stotelę.

Nacionalinės komandos marškinėlių D. Motiejūnas nevilkėjo nuo 2014-ųjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.