Naujienų srautas

Sportas2017.06.22 11:51

Teismas paskelbė teniso žvaigždės B. Beckerio bankrotą

ELTA 2017.06.22 11:51

Britų teismas trečiadienį paskelbė buvusio tenisininko Boriso Beckerio bankrotą, kai jis nesugebėjo sumokėti senos skolos.

Šešiskart „Didžiojo kirčio“ čempiono advokatas Londono bankroto teismo prašė paskutinės galimybės B. Beckeriui sumokėti 2015 metų skolą privačiam bankui „Arbuthnot Latham & Co.“.

Tačiau teisėja Christine Derrett sakė, jog trūksta patikimų įrodymų, kad jo skola greitu laiku bus sumokėta. Ji atsisakė padaryti dar 28 dienų pertrauką ir paskelbė bankrotą.

„Susidaro žmogaus, slepiančio galvą smėlyje, įspūdis“, – sakė teisėja, kuri užsiminė mačiusi, kaip B. Beckeris žaidė Vimbldone.

49 metų B. Beckeris, kuris gimė Vokietijoje ir dabar gyvena Londone, neseniai treniravo Novaką Djokovičių ir dirbo televizijos komentatoriumi.

Jo advokatas Johnas Briggsas įrodinėjo, kad B. Beckeris galės sumokėti skolą, jeigu susitars dėl refinansavimo ir iš naujo įkeis turtą Maljorkoje, už kurį tikimasi gauti 6 mln. eurų. Pasak J. Briggso, šiam susitarimui vienas Ispanijos bankas turėtų pritarti maždaug per mėnesį.

J. Briggsas taip pat sakė, kad B. Beckeris „nėra išprusęs finansų srityje žmogus“ ir kad bankrotas tikriausiai neigiamai paveiks jo įvaizdį.

„Jam apie tai reikėjo pagalvoti jau seniai“, – sakė teisėja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi