Naujienų srautas

Sportas2017.06.21 16:34

A. Guogos planuose – nemažesnis „Lietuvos ryto“ biudžetas ir L. Kleiza

15min.lt 2017.06.21 16:34

Vilniaus „Lietuvos ryto“ šeimininku tapęs Antanas Guoga aktyviai formuoja klubo organus. Naujasis klubo savininkas išdavė sostinės komandos artėjančio sezono kontūrus, kurie intriguoja.

„Lietuvos ryto“ direktoriumi paskyręs vieną iš trijų dalininkų Darių Gudelį, A. Guoga akcentavo naujo sporto direktoriaus paieškas.

Verslininko ir europarlamentaro teigimu, naujasis sporto direktorius su Rimu Kurtinaičiu komplektuos „Lietuvos ryto“ sudėtį.

„Mes norime labai profesionalaus žmogaus, kuris spręstų. Tai ne mano ir mero rolė, kas turi žaisti, kaip žaisti ir kada mesti. Tą reikia palikti profesionalams“, – akcentavo A. Guoga.

Anksčiau žiniasklaidai paminėjęs Jono Valančiūno, Arvydo Macijausko ir Lino Kleizos pavardes kaip žmonių, kurie galėtų prisidėti prie „Lietuvos ryto“ klubo vystymo, A. Guoga patikino, kad realu komandoje išvysti bent du iš trijų garsių žaidėjų.

„Su Valančiūnu net nekalbėjau, tačiau mano žmonės kalbasi su visais. Labai realu, kad bent du iš tų žmonių turės kažką bendro su Vilniaus krepšiniu. Ir aš labai tuo džiaugiuosi.

Aišku, norėčiau, kad (Kleiza pas mus) žaistų. Visi vilniečiai norėtų, kad Kleiza atiduotų paskutinius metus Vilniui. Bet reikia pažiūrėti, ar gali“, – paklaustas apie L. Kleizos galimybes užbaigti krepšininko karjerą „Lietuvos ryte“, šyptelėjo A. Guoga.

A. Guoga tikino, kad „Lietuvos ryto“ biudžetas kitą sezoną turėtų būti ne mažesnis nei 2016–2017 m., kai oficialiais duomenimis siekė kiek daugiau nei 2 milijonus eurų.

Planuojama, kad „Lietuvos ryto“ sudėtis bus sukomplektuota per artimiausią mėnesį.

A. Guoga prasitarė, kad buvęs „Lietuvos ryto“ direktorius Martynas Purlys galbūt liks komandoje kaip D. Gudelio patarėjas ar pavaduotojas, tačiau pats ilgametis sostinės klubo vadovas išsidavė, kad norėtų padaryti pertrauką.

Visą „Lietuvos ryto“ vadovų kabinetą A. Guoga tikisi suformuoti iki liepos vidurio.

Savininkas taip pat patvirtino, kad „Lietuvos rytas“ kitą sezoną tikrai žais Europos taurės turnyre, nors po Gedvydo Vainausko rasizmo skandalo buvo iškilusi rimtų Eurolygos asociacijos sankcijų grėsmė.

Pagrindiniai A. Guogos rūpesčiai – beveik 4 milijonus eurų siekiančios „Lietuvos ryto“ skolos ir areštuota „Lietuvos ryto“ arena.

Tačiau naujasis komandos šeimininkas pažadėjo situaciją suvaldyti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi