Sportas

2017.06.21 07:40

Pirmasis naujojo Atlantos „Hawks“ vadovo ėjimas: D. Howardas išmainytas į „Hornets“

DELFI.lt 2017.06.21 07:40

Tradiciškai nuobodžiausia NBA sezono dalimi laikoma atkarpa tarp superfinalų serijos pabaigos ir naujokų biržos šiąnakt sudaužė stereotipus, lygos sirgaliams padovanodama net dvejus daug diskusijų sukėlusius mainus.

Los Andželo „Lakers“ ekipai Timofėjų Mozgovą ir D'Angelo Russellą išsiuntus į Brukliną už Brooką Lopezą ir 27-ąjį šios biržos šaukimą vos po kelių valandų skambų sandėrį atliko ir Atlantos „Hawks“, išmainę tik metus klube praleidusį Dwightą Howardą į Šarlotės „Hornets“ organizaciją.

Už aštuonis kartus Visų Žvaigždžių rungtynėse žaidusį vidurio puolėją Atlantos ekipa gavo snaiperį Marco Belinelli, aukštaūgį Milesą Plumlee ir 41-ąjį šių metų biržos šaukimą.

Į „Hornets“ iš Atlantos keliauja ir teisės į originaliai Bruklino „Nets“ priklausiusį 31-ąjį ketvirtadienio nakties pasirinkimą.

Šie mainai tapo pirmuoju prieš nepilną mėnesį „Hawks“ generaliniu vadybininku tapusio Traviso Schlenko sprendimu. Specialistas iki atvykimo į Džordžijos valstiją dvylika metų praleido „Golden State Warriors“ organizacijoje, kur pastaruosius penketą sezonų ėjo generalinio vadybininko pavaduotojo pareigas.

Tik pernai kontraktą su gimtosios valstijos klubu pasirašęs ir šiame sezone vidutiniškai po 13,5 taško ir 12,7 atkovoto kamuolio per rungtynes rinkęs D. Howardas turi iki 2019-ųjų metų galiojančią sutartį, iki kurios pabaigos uždirbs kiek daugiau nei 47 milijonų JAV dolerių.

Lietuvos krepšinio gerbėjams puikiai pažįstamas M. Belinelli pernai Šarlotės komandoje sužaidė 74-erias rungtynes, kuriose fiksavo 10,5 taško vidurkį. Kitą vasarą laisvuoju agentu tapsiantis italas ateinančiame sezone gaus 6,3 milijono JAV dolerių.

Tuo tarpu vasario viduryje į „Hornets“ iš Milvokio atvykęs 28-erių metų M. Plumlee po 12,5 milijono dolerių per sezoną gaus iki pat 2020-ųjų metų. Aukštaūgio statistika Šarlotės klube: 2,4 taško ir 3,2 atkovoto kamuolio per vidutiniškai 13 aikštėje praleidžiamų minučių.

Pirmasis apie mainus savo „Twitter“ paskyroje pranešė ESPN žurnalistas Marcas J. Spearsas.