Naujienų srautas

Sportas2017.06.20 08:24

Naujasis „Lietuvos ryto“ savininkas aptarė klubo ateitį: gali keisti ir pavadinimą

Pirmadienį vakare paskelbus apie tai, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ valdymą į savo rankas perima verslininkas, Europos Parlamento narys Antanas Guoga, daug kam kilo klausimų, kokia bus klubo ateitis. Naujasis jo šeimininkas žada, kad ji bus šviesi, tačiau laukia daugybė permainų, nes dabartinė klubo padėtis – prasta.

Anot A. Guogos, šiemet trečiąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje užėmusio klubo skolos siekia beveik 3 milijonus eurų, kurias ketinama padengti su rėmėjų pagalba.

Nors dabartinė padėtis neatrodo itin pozityvi, tačiau naujasis klubo šeimininkas teigė, kad ateityje „Lietuvos rytas“ sudarys rimtą konkurenciją dabar be jos Lietuvoje viešpataujančiam Kauno „Žalgiriui“.

„Jį nugalėsime ir būsime čempionai. Aš to siekiu“, – žadėjo verslininkas bei pridėjo, kad komandą ir toliau treniruos Rimas Kurtinaitis.

Tiesa, ar klubas ateityje dar vadinsis taip, kaip dabar, lieka neaišku.

„Pasitaręs su visais, esu atviras keisti pavadinimą ateityje, bet reikia įtraukti sirgalius, bendruomenę, kad išrinktume patį geriausią pavadinimą. Kol kas esu linkęs likti su dabartiniu pavadinimu, o vėliau žmonėms reikia leisti spręsti. (...) Mums reikia to pavadinimo, su kuriuo norime būti kartu“, – teigė A. Guoga.

Europarlamentaras atskleidė, kad 2 iš 4 steigėjų dalių įsigijo už „kuklią sumą“, o kitais klubo dalininkais lieka Vilniaus savivaldybė ir Darius Gudelis.

Daugiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi