Sportas

2017.06.19 14:15

G. Petrauskas – pagrindinis kandidatas perimti „Juventus“ vairą

Vengrijoje praėjusį sezoną dirbęs Gediminas Petrauskas gali sugrįžti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis, 32 metų strategas yra pagrindinis kandidatas perimti Utenos „Juventus“ komandos vairą.

Šią informaciją patvirtino ir Utenos klubo direktorius Eimantas Skersis.

„Kalbamės su šiuo treneriu, esame pateikę jam pasiūlymą ir tikimės, kad šią savaitę sulauksime vienokio ar kitokio jo atsakymo, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Skersis. – Gediminas yra jaunas ir perspektyvus treneris, Šiauliuose jau įrodęs, kad gali darbuotis LKL.“

Petrauskas keturis sezonus (2012–2016 m.) buvo „Šiaulių“ komandos vyriausiuoju treneriu. Su šia ekipa jis tris kartus triumfavo BBL pirmenybėse (2014–2016 m.), o 2015 metais iškovojo LKF taurės turnyro bronzos medalius.

Pastarąjį sezoną jis darbavosi Pakšo „Atomeromu“ komandoje, iš kurios buvo atleistas po pusmečio darbo.

Petrauskas yra ir Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinės treneris. Užpernai su šia rinktine jis iškovojo Europos čempionato sidabro medalius, o pernai U17 pasaulio čempionate laimėjo bronzos medalius.

„Juventus“ komandoje vyriausiojo trenerio vieta atsilaisvino, kai Antanas Sireika nusprendė sugrįžti į gimtuosius Šiaulius ir vadovauti šio miesto komandai.