Sportas

2017.06.18 18:52

Boksininkas E. Skurdelis pralaimėjo pasaulio čempionui

LRT.lt 2017.06.18 18:52

Ukrainoje vykstančiame Europos bokso čempionate sekmadienį į ringą kopė trečiasis lietuvis Edgaras Skurdelis. Jis rezultatu 4:1 pralaimėjo 2013 m. pasaulio čempionui ir 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiados dalyviui Javidui Chalabiyevui iš Azerbaidžano, rašoma Lietuvos bokso federacijos pranešime spaudai.

Pirmame raunde vyko lygi kova – du teisėjai pergalę skyrė lietuviui, trys – jo varžovui. Antrame raunde iniciatyvą perėmė J. Chalabiyevas ir ją išlaikė iki finalinio gongo

Kaip praneša Bokso federacija, teisėjų nuomonės kaip reikiant išsiskyrė. Austrijos teisėjas pergalę 29:28 skyrė lietuviui, bulgaras įžvelgė minimalią azerbaidžaniečio persvarą 29:28, tuo tarpu Kazachstano, Italijos ir Velso teisėjai nusprendė, kad J. Chalabiyevo persvara buvo gan akivaizdi 30:26, 30:25, 30:24.

„Tituluotas varžovas išnaudojo savo patirtį ir nuo pat pirmo raundo pradžios laikė labai aukštą kovos tempą. Deja, pasidaviau jo primestai kovos eigai, nesugebėjau laikytis savo užsibrėžtos kovos taktikos. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis – neatlaikiau varžovo primesto tempo. Bet tokia kova su pasaulio čempionu davė daug patirties, kuri pravers ateities kovoms“, – pranešime cituojamas E. Skurdelis.

Sekmadienį Europos čempionate debiutuos Paulius Zujevas. Svorio kategorijoje iki 81 kg lietuvis susitiks su švedu Dennisu Kauferiu.