Sportas

2017.06.17 15:42

„Rally Žemaitija 2017“ pirmauja broliai Žalos

LRT.lt 2017.06.17 15:42

Kelmės apylinkėse startavo trečiasis Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Žemaitija 2017“. Prie starto linijos stojo virš 60 dalyvių iš šešių valstybių, tarp jų – net 17 istorinės klasės dalyvių. Po trijų greičio ruožų ralyje pirmauja brolių Vaidoto ir Žygimanto Žalų ekipažas.

Šeimyninis brolių ekipažas, važiuojantis su „Mitsubishi Lancer EVO VII“, tempą diktuoja nuo ralio pradžios ir kol kas laimėjo visus tris greičio ruožus. Nuo brolių tik keliomis sekundėmis atsilieka Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas su „Mitsubishi Lancer EVO X“. Trečioje pozicijoje rikiuojasi ir V.Švedui ant kulnų lipa latviai Janis Vorobjovs ir Ivo Pukis, lenktyniaujantys su Lenkijoje sukurtu prototipu „Mitsubishi Mirage“.

Prie pirmojo greičio ruožo starto lenktynės apmaudžiai pasibaigė vienam iš ralio favoritų Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažui. Pastarųjų „Mitsubishi Lancer EVO X“ vos startavus subyrėjo transmisija, ir lenktynininkams teko sudėti ginklus net neapšilus. Po trijų greičio ruožų iš lenktynių jau pasitraukė šeši ekipažai.

Lenktynininkams dar liko įveikti šešis greičio ruožus Kelmės apylinkėse, ralio finišas numatytas 19.30val. Kelmės centre.