Sportas

2017.06.15 19:55

Turnyro favorite laikoma Portugalijos rinktinė – jau Rusijoje

Portugalijos futbolininkai išvyko į Rusiją, kur savaitgalį prasidės FIFA Konfederacijų taurė. Bet ne futbolas, o portugalų žvaigždei Cristiano Ronaldo mesti kaltinimai mokesčių slėpimu žurnalistams buvo svarbiau.

Ispanijos prokuratūra padavė C. Ronaldo ieškinį. Madrido „Real“ žvaigždė kaltinamas nuslėpęs beveik 15 milijonų eurų mokesčių.

Europos čempionai portugalai trečiadienį vakare atskrido į Kazanę, o ketvirtadienio rytą Rusijoje jau surengė pirmą treniruotę.

Portugalija laikoma favoritė nugalėti aštuonių rinktinių turnyre, kuris vadinamas generaline repeticija prieš kitąmet vyksiantį pasaulio čempionatą.

„Turime nugalėtojų mentalitetą ir tokį požiūrį. Žinome, kad šis turnyras kitoks, lyginant su Europos čempionatu. Čia dalyvaus komandos iš skirtingų žemynų, demonstruojančios kitokį žaidimo stilių, ir visi futbolininkai eis į aikštę laimėti. Taigi privalėsime įrodyti esantys geresni“, – tikina Portugalijos rinktinės gynėjas Bruno Alvesas.

Turnyre Rusijoje, be šešių žemynų čempionų, taip pat dalyvaus šeimininkai ir pasaulio čempionai vokiečiai. Tačiau Joachimas Lowas, skirtingai nei portugalų treneris, į Rusiją neatsivežė būrio žvaigždžių, o turnyrą skirs išbandydamas artimiausią rinktinės pamainą.

„Norime, kad visi žaidėjai aikštėje praleistų kuo daugiau laiko ir gautų patirties. Taigi norime sužaisti penkerias rungtynes. Naudosime tą pačią taktinę schemą visose rungtynėse, kitaip nepasieksime šiame turnyre keliamų tikslų“, – teigia Vokietijos rinktinės trenerio asistentas Marcusas Sorgas.

Turnyras prasidės šeštadienį rungtynėmis tarp Rusijos ir Naujosios Zelandijos. Per dvi savaites turnyre bus sužaista 16 rungtynių, jas visas tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA ir LRT KULTŪRA.