Sportas

2017.06.15 08:52

Oficialu: C. McGregoro ir F. Mayweatherio dvikova įvyks

15min.lt 2017.06.15 08:52

UFC „blogiukas“ Conoras McGregoras ir karjerą baigęs JAV boksininkas 40-metis Floydas Mayweatheris naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį pranešė, kad jų kova tikrai įvyks. Jau žinoma ir amžiaus kovos etiketę gavusios akistatos oficiali data.

Tai ketvirtadienio naktį patvirtino pats C. McGregoras, asmeninėje „Twitter“ paskyroje pareiškęs, kad kova tikrai įvyks. Po kelių minučių F. Mayweatheris paskelbė ir oficialią akistatos datą – rugpjūčio 26 d. Pirštinėmis kovotojai sumuš Las Vegase.

Žinoma, C. McGregoras nepraleido progos įgelti varžovui dėl pastarojo amžiaus ir šalia savęs nuotraukoje iš tikrųjų „pastatė“ F. Mayweatherio tėvą.

Taip buvo padėtas taškas dar prieš kelis metus prasidėjusioms spekuliacijoms, kurias įplieskė pats C. McGregoras, vienoje JAV pokalbio laidų pareiškęs, jog „kovotų su juo (F.Mayweatheriu), jei atsirastų tokia galimybė“.

28-erių metų airis C. McGregoras yra pirmasis UFC kovotojas istorijoje, vienu metu laikęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempiono diržus. Per savo karjerą C. McGregoras yra iškovojęs 21 pergalę ir patyręs 3 pralaimėjimus.

Į bokso ringą C. McGregoras žengs pirmą kartą ir ten debiutuos kova su vienu geriausių boksininkų istorijoje – F. Mayweatheriu, kuris per savo karjerą iškovojo visas 49 pergales, kurių 26 buvo pasiektos nokautais.

C. McGregoras taps pirmuoju UFC kovotoju, žengsiančiu į bokso ringą.

Anksčiau skelbta, jog abiejų kovotojų pinigines ši amžiaus kova papildys 25 milijonais JAV dolerių.

40-metis amerikietis F. Mayweatheris yra baigęs profesionalo karjerą, bet yra užsiminęs, jog vienintelė sąlyga, dėl kurios jis sugrįžtų į ringą – mūšis su C. McGregoru.